Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.39 na Ligę Mistrzów!

Na pierwszy ogień bardzo wyrównana na papierze konfrontacja AC Milanu z Chelsea. W drugim meczu będące bez punktu Maccabi spróbuje zaskoczyć kolejnego faworyzowanego rywala. Czy czeka nas wieczór pełen emocji z europejskimi rozgrywkami? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Maccabi – Juventus (18:45)

Maccabi znalazło się w grupie śmierci, w której nikt nie oczekiwał od nich wielkich cudów. Izraelczycy udowodnili jednak, że się nie poddają i w każdym meczu wypracowywali wiele dogodnych sytuacji strzeleckich. Szczególnie warto pochwalić gospodarzy za konfrontacje z Paryżanami, bowiem to hegemon ligi francuskiej przegrywał do 37 minuty 0-1. Juventus to cały czas ekipa, która szuka optymalnej formy i niewykluczone że niezbędna będzie tutaj zmiana trenera. Sam awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów wydaje się być iluzoryczny, zważywszy na świetną formę Benfici czy PSG. Myślę, że niewygodne do gry Maccabi po raz kolejny zaskoczy i zdobędzie przynajmniej jednego gola w tym meczu. Sam typ jest jednak nieco bardziej uproszczony i zakłada, że Włosi nie wygrają do zera.

Maccabi – Juventus typy:
Juventus nie wygra do zera, kurs 1.35

AC Milan – Chelsea (21:00)

Zdecydowanie ciekawiej prezentuje się typowy klasyk Ligi Mistrzów, a zarazem swoisty rewanż tych drużyn. W pierwszym meczu Chelsea wygrała gładko 3-0, co dość mocno zaburzyło postrzeganie Włochów jako jednego z pewniaków do awansu. Mediolańczycy podchodzili do konfrontacji w Londynie ze sporymi brakami kadrowymi, co jawnie rzutowało na ich dyspozycję. Tym razem spodziewam się zdecydowanie lepszego i bardziej zmotywowanego Milanu. Trudno sobie jednak wyobrazić, by Chelsea oddała to spotkanie bez walki, co zapowiada bardzo emocjonujący i wyrównane 90 minut rywalizacji. Dopełnieniem naszego kuponu będzie BTTS w hicie kolejki.