Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.18 na Ligę Narodów i baraże do Mistrzostw Świata!

Czwarta kolejka Ligi Narodów w Dywizji A oraz finałowy baraż o mundial w Katarze.
Anglicy podejmą u siebie walecznych Węgrów, natomiast Kostaryka zagra z Nową Zelandią o miejsce w fazie grupowej na Mistrzostwach Świata. Czy Węgry znów zaskoczą faworyzowanego rywala? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kostaryka – Nowa Zelandia (20:00)

Kostaryka ma za sobą niezłe kwalifikacje do Mundialu, w których była bliska nawet bezpośredniego awansu z 3. miejsca kosztem USA. Reprezentacja ta gra bardzo stonowany futbol, a największą gwiazdą jest tutaj bez wątpienia Keylor Navas. Nowa Zelandia miała zdecydowanie prostsze zadanie, ponieważ w kwalifikacjach jej strefy brakuje wymagających rywali. Myślę, że tym razem nie dojdzie do powtórki z wczorajszego dnia i tym razem faworyt po prostu nie zawiedzie. Kostaryka jest bardziej doświadczona i dysponuje lepsza na papierze kadrą. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów to awans na mundial popularnych La Tricolor.

Kostaryka – Nowa Zelandia typy:
awans Kostaryki, kurs 1.38 ✅

 

Fuks Bumerang na Polska – Belgia!
Odbierz zwrot do 500 zł

Anglia – Węgry (20:45)

Trudno racjonalnie wytłumaczyć fenomen zespołu węgierskiego. Na papierze kadra zbudowana głównie z zawodników występujących w przeciętnych ligach, bez większych nazwisk. Z drugiej strony ta sama reprezentacja potrafi wypunktować u siebie Anglików czy napsuć krwi Niemcom i Włochom. Warto tez wrócić do pamiętnego EURO 2021, na którym Węgry były bliskie awansu z grupy śmierci z Francją, Portugalią czy właśnie Niemcami.
Po drugiej stronie barykady jest zespół Angielski, który póki co nie zachwyca i w 3 meczach zdobył jak dotąd tylko jednego gola. Biorąc pod uwagę tendencje underowych spotkań w Lidze Narodów, myślę że Anglicy nie strzelą więcej niż dwóch goli. Uzupełnieniem dla naszego kuponu jest zatem under 2.5 bramek Anglii.

Anglia – Wegry typy:
under 2.5 goli Anglii, kurs 1.58 ✅

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!