Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.35 na Premier League i La Liga!

W pierwszej konfrontacji Tottenham świeżo po potyczce Lidze Mistrzów podejmie u siebie Everton. O tej samej porze będzie także rozgrywany mecz nieobliczalnej Mallorci z powoli odbudowującą się Sevillą. Czy czekają nas nieoczekiwane rozstrzygnięcia? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Tottenham – Everton (18:45)

Tottenham nie do końca godzi grę na kilku frontach i przy zagęszczonym terminarzu zazwyczaj zalicza potknięcie. W ostatnim meczu Koguty poradziły sobie z Eintrachtem Frankfurt po fantastycznej 1. polowie. Tym razem rywal jest jednak dobrze dysponowany, bowiem The Toffees mogą się pochwalić niezłą statystyką 7 z 8 meczów bez porażki.
Warto tutaj odnotować cenny punkt w derbach Liverpoolu czy dwie wygrane nad kolejno West Ham United i Southampton. Myślę że gości stać na to, by powalczyć choćby o minimum punkt przeciwko słabo grającemu w defensywie Tottenhamowi. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów to gol Evertonu.

Tottenham – Everton typy:
gol Evertonu, kurs 1.68

Oglądaj El Clasico za darmo w Fuksiarzu!

Mallorca – Sevilla (18:30)

Sevilla to w dalszym ciągu tykająca bomba, która szuka swojej optymalnej formy.
Nie można jednak przejść obojętnie obok dwóch cennych remisów z Bilbao i BVB. Goście do pełni szczęścia potrzebują jednak przekonującego zwycięstwa, a Mallorca wydaje się być idealnym rywalem do przełamanie. Miejscowi radzą sobie póki co nieźle, jednak w konfrontacjach z ligową czołówką wygląda to już zdecydowanie gorzej. Już Real Madryt pokazał, jak łatwo znaleźć sposób na zdecydowanie niżej notowanego rywala. Myślę, że Sevilla będzie dominować w tej rywalizacji i po prostu jej nie przegra. Dopełnieniem naszego kuponu jest zatem remis lub zwycięstwo gości.

Mallorca – Sevilla typy:
X2, kurs 1.40

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!