Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.19 na Ligę Europy i LKE!

W pierwszej konfrontacji Union Berlin poszuka rewanżu ze Sportingiem Braga w Lidze Europy. W nieco mniej prestiżowych rozgrywkach Ligi Konferencji czeka nas potyczka faworyzowanego Gentu z najsłabszym w grupie Shamrockiem. Które zespoły zwiększą swoje szanse na upragniony awans do fazy pucharowej? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Union Berlin – Sporting Braga (18:45)

Union Berlin to rewelacja bieżąco sezonu Bundesligi i jej nieoczekiwany lider tabeli. Jeden z głównych atutów Niemców to wysoka skuteczność oraz świetna postawa formacji defensywnej. Nie znalazło to jednak swojego zastosowania w pierwszej konfrontacji ze Sportingiem Braga. Portugalczycy wygrali przed własną publicznością z Unionem i to oni mają większe szanse na awans. Gwiazdą rozgrywek jest Vitinha, czyli autor klasycznego hat-tricka przeciwko Royal Union, który dał Bradze cenny remis. Myślę że w tej konfrontacji faworytem jest bardziej zdeterminowany Union, jednak nie sądzę by ewentualne wymiary zwycięstwa były okazałe. Raczej rozpatruje skromne, jednobramkowe zwycięstwo, co idealnie wpasowuje się w nasz pierwszy typ na kuponie – Braga handicap +1.5.

Union Berlin – Sporting Braga typy:
Braga handicap +1.5, kurs 1.33

Odbierz zwrot do 500 zł za nietrafiony kupon na puchary!

Shamrock – Gent (21:00)

Nieco bardziej jednostronna konfrontacja szykuje się na Tallaght Stadium w Dublinie. Miejscowy Shamrock nie potrafi się odnaleźć w europejskich rozgrywkach i po 4 kolejkach ma na swoim koncie zaledwie jedno oczko po remisie z Djurgarden.
Bardziej zdeterminowane do zdobycia kompletu punktów powinno być Gent. Belgowie muszą jutro wygrać, jeśli wciąż marzą o awansie do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Belgowie grają mocno w kratkę, jednak dysponują potencjałem nieporównywalnie większym od swoich jutrzejszych rywali. Myślę że przewaga na boisku będzie widoczna już od pierwszych minut i to goście będą triumfować. Dopełnieniem naszego kuponu jest wygrana faworyzowanego Gent.

Shamrock – Gent typy:
wygrana Gent, kurs 1.65

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!