Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.22 na Ligę Narodów!

Czwarta kolejka Ligi Narodów w Dywizji B. Słowenia podejmie u siebie reprezentację Serbii, w drugim meczu Szwedzi spróbują wypunktować niepokonanych jak dotąd Norwegów. Czy czekają nas emocjonujące konfrontacje z dużą ilością bramek? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Norwegia – Szwecja (18:00)

Nasz jutrzejszy kupon będzie otwierała konfrontacja Norwegów ze Szwedami. Pojedynek dwóch skandynawskich ekip będzie miał spore znaczenie dla losów grupy 4. Gospodarze są jak dotąd niepokonani, a wszystkie 3 gole w rozgrywkach zdobył niezawodny Erling Haaland. Bramkostrzelny napastnik z pewnością spróbuje powiększyć swój dorobek po nieskutecznej rywalizacji ze Słowenią. Szwedom ostatnio brakowało jakości w ofensywie, jednak rywalizacja z Norwegami to idealna szansa do przełamania. W pierwszym meczu tych drużyn było sporo akcji ofensywnych i 3 gole na koniec. Tym razem nastawiam się wyłącznie na przynajmniej jedną bramkę gości po kursie 1.48.

Norwegia – Szwecja typy:
gol Szwedów, kurs 1.48✅

Słowenia – Serbia (20:45)

Serbowie to ekipa z ogromnym potencjałem, która z pewnością spróbuje zająć 1. miejsce w grupie. Warto podkreślić bogactwo kadry tej reprezentacji i takie nazwiska jak Mitrović, Jović, Milinković-Savić czy Tadić. Główna siła Serbii to przede wszystkim formacja ofensywna, natomiast sporo jakości można też dostrzec w linii pomocy. Słowenia od lat zmaga się z brakiem „9” z prawdziwego zdarzenia. Trudno też wymienić tutaj jakieś głośniejsze nazwisko poza bramkarzem Oblakiem. W pierwszej rywalizacji tych drużyn było łatwe zwycięstwo podopiecznych Dragana Stojkovica. Dzisiaj nie spodziewam się innego scenariusza i myślę że goście po raz kolejny będą górą. Sam typ jest jednak mocno uproszczony i w zupełności wystarczy nam wygrana dowolnej połowy przez Serbów.

Słowenia – Serbia typy:
Serbia wygra dowolną połowę, kurs 1.50✅

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!