Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.57 na Ligę Narodów i baraże do Mistrzostw Świata!

Czwarta kolejka Ligi Narodów w Dywizji B oraz finałowy baraż o mundial w Katarze. Islandia podejmie u siebie zespół Izraela, natomiast Australijczycy powalczą z Peru o miejsce w fazie grupowej na Mistrzostwach Świata w Katarze. Czy dojdzie do niespodziewanych rozstrzygnięć? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Australia – Peru (20:00)

Ostatni przystanek przed najbardziej prestiżową międzynarodową imprezą na świecie. Australijczycy podejmą na neutralnym terenie Ahmad bin Ali Stadium w Al Rayyan reprezentację Peru. Faworytami bukmacherów są tutaj Peruwiańczycy, którzy mają lepszą kadrę oraz więcej argumentów piłkarskich. Z drugiej strony na tym etapie może się wydarzyć absolutnie wszystko i nie można lekceważyć solidnej reprezentacji Australii. Spodziewam się tutaj niewątpliwej przewagi Peru, jednak wierzę w przynajmniej jedną skuteczną akcję popularnych Kangurów zakończoną golem. Pierwszy z proponowanych typów to zatem bramka Australii z ładnym kursem 1.75.

Australia – Peru typy:
gol Australii, kurs 1.75⛔

 

Fuks Bumerang na Polska – Belgia!
Odbierz zwrot do 500 zł

 

Islandia – Izrael (20:45)

Rywalizacja w dywizji B jest bardzo wyrównana i w zasadzie każda drużyna ma realne szanse na 1. miejsce. Islandia ma za sobą dwa remisy po dwóch poprawnych konfrontacjach właśnie z Izraelem (2-2) oraz Albanią (1-1). Izraelczycy zaś dokonali remontady w konfrontacji z Albańczykami i po fantastycznej drugiej połowie meczu zainkasowali cenne 3 punkty. Goście mają przede wszystkim świetną linię ofensywną, którą tworzy trio Abada, Dabbur, Solomon. W tej konfrontacji dominować powinni goście, którzy już w pierwszym meczu na Sammy Ofer Stadium w Haifie kreowali zdecydowanie więcej sytuacji. Uzupełnieniem naszego kuponu będzie zatem remis lub zwycięstwo Izraela.

Islandia – Izrael typy:
X2, kurs 1.47✅

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!