Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.12 na Ligę Narodów.

Czwarta kolejka Ligi Narodów w Dywizji A oraz B. Reprezentacja Polski spróbuje zrewanżować się Belgom za ostatnią wpadkę w Brukseli. W drugiej konfrontacji podrażniona po wpadce z Walijczykami Ukraina zagra z Irlandią.  Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Polska – Belgia (20:45)

Polaków czeka kolejne już spotkanie z wymagającym rywalem w Lidze Narodów. Pierwsza konfrontacja tych drużyn była bardzo dziwna i rozpoczęła się od niespodziewanego prowadzenia Biało-Czerwonych. Kluczowa okazała się być jednak druga połowa, w której „Czerwone Biały” strzeliły aż 5 goli, ostatecznie wygrywając 6-1. Jestem przekonany, że dzisiejsza konfrontacja będzie zgoła inna. Przede wszystkim gramy u siebie, a nasz rywal zagra w nieco okrojonym składzie – bez de Bruyne, Carrasco, Meuniera czy Lukaku. Biorąc pod uwagę doping polskich kibiców, który z pewnością będzie bardzo głośny, myślę że Polakom będzie grać się dużo łatwiej. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów to zatem gol gospodarzy.

Polska – Belgia typy:
gol Polski, kurs 1.43 ⛔

Fuks Bumerang na Polska – Belgia!
Odbierz zwrot do 500 zł

Ukraina – Irlandia (20:45)

Ukraina mocno podrażniona po braku awansu na mundial w Katarze. Ligi Narodów nikt tutaj jednak nie lekceważy, co idealnie pokazują ostatnie wyniki Żółto-niebieskich w tych rozgrywkach. Formalnie Ukraińcy rozgrywają ten mecz na neutralnym terenie w Łodzi. Doping kibiców tego kraju jest jednak porównywalny do tego rodem ze Stadionu Olimpijskiego w Kijowie. Można zatem śmiało powiedzieć, że Ukraina „gra u siebie” i będzie to także odczuwalne na trybunach. Myślę że podopieczni Oleksandra Petrakova po raz kolejny będą dominować i dopiszą na swoje konto 3 punkty. Sam proponowany typ jest jednak mocno uproszczony i do szczęścia potrzebna nam jest wygrana dowolnej z połów przez Ukrainę.

Ukraina – Irlandia typy:
Ukraina wygra dowolną połowę, kurs 1.48 ✅

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!