Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.30 na Ligę Konferencji Europy!

Spotkania ćwierćfinałowe kwalifikacji o miejsca w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Farerski Vikingur podejmie u siebie słowacką Dunajską Stredę, natomiast bułgarski Botev Plovdiv zagra z cypryjskim APOEL’em. Czy niżej notowane zespoły sprawią niespodzianki? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Botev Plovdiv – APOEL (19:00)

Bułgarzy na pewno nie tak wyobrażali sobie początek sezonu ligowego. Dwa pierwsze mecze to dwie porażki – najpierw ta bardziej sensacyjna z beniaminkiem, a druga po golu w końcowej fazie meczu. Botev ma ogromne problemy z defensywą oraz z zachowaniem koncentracji. APOEL zawalił końcówkę poprzedniej kampanii i zajął dopiero 3. miejsce w lidze. Cypryjczykom nie brakuje jednak doświadczenia na arenie europejskiej i z pewnością mogą się pochwalić lepszą na papierze kadrą od swoich rywali. Nie sądzę, by niżej notowany rywal z Bułgarii traktował priorytetowo rozgrywki, przy tak dużych problemach w rodzimej lidze. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów to po prostu remis lub wygrana APOEL’u. Kurs bardzo skromny, jednak stanowi idealne podbicie dla naszego głównego dania.

Botev Plovdiv – APOEL typy:
X2, kurs 1.30

Vikingur – Dunajska Streda (19:00)

Vikingur wyeliminował w 1. rundzie ekipę z Gibraltaru (Europę FC). Nie brzmi to jakoś specjalnie prestiżowo, jednak warto zwrócić uwagę na ten niepozorny farerski zespół. Aktualny wicelider tabeli rodzimej ligi gra całkiem przyjemną i ofensywną dla oka piłkę.
W zasadzie to samo można powiedzieć o słowackiej Dunajskiej Stredzie, która mimo wszystko ma większy potencjał kadrowy. Spodziewam się bardzo otwartego meczu, w którym powinniśmy oglądać dużo akcji z obu stron. Głównym elementem naszego kuponu będzie zatem typ obie strzelą, z ładnym kursem 1.77.

Vikingur – Dunajska Streda typy:
Obie strzelą, kurs 1.77

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!