Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.19 na Ligę Narodów!

Trzecia kolejka Ligi Narodów w Dywizji A oraz C. Faworyzowana Hiszpania podejmie na wyjeździe reprezentację Szwajcarii, natomiast w drugim meczu waleczni Macedończycy spróbują wypunktować niżej notowaną Gruzję. Czy czekają nas interesujące starcia z dużą ilością bramek? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Szwajcaria – Hiszpania (20:45)

Na pierwszy ogień konfrontacja Szwajcarii z Hiszpanią. Helweci fatalnie weszli w tą edycję Ligi Narodów i po dwóch meczach mają na swoim koncie dwie porażki. La Roja również poniżej oczekiwań, bo dwukrotnie dzieliła się punktami kolejno z Czechami oraz Portugalią. Ta konfrontacja może być zatem przełamująca dla każdej z reprezentacji. Myślę, że Szwajcarzy nie stoją na straconej pozycji, tym bardziej że w ostatnich rywalizacjach z Hiszpanami zazwyczaj strzelali przynajmniej jednego gola. Dodatkowo grają jutro na własnym stadionie, co powinno znacząco ułatwić sprawienie niespodzianki. Pierwszy z proponowanych typów na gol gospodarzy po niezłym kursie 1.53.

Szwajcaria – Hiszpania typy:
gol Szwajcarii, kurs 1.53

Macedonia Północna – Gruzja (20:45)

Macedończycy mają na swoim koncie 4 punkty, jednak ich gra nie zachwycała w dwóch poprzednich konfrontacjach. Wyszarpany remis z Bułgarami czy skromne dwa gole przeciwko Gibraltarowi to niezbyt dobry wynik. Oczekiwania względem Macedończyków są ogromne po tym jak ta ekipa sensacyjnie pozbawiła Włochów udziału na Mistrzostwach Świata. Gruzini wyrastają na czarnego konia w grupie, bo w dwóch spotkaniach zdobyli aż 9 bramek. Warta odnotowania jest wysoka wygrana nad Bułgarią. W rywalizacji tych dwoch ofensywnych drużyn nie pozostało nic innego, jak liczyć na minimum dwie bramki. Dopełnieniem naszego dubla będzie zatem over 1.5 goli z kursem 1.43.

Macedonia Północna – Gruzja typy:
over 1.5 goli, kurs 1.43

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!