Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.25 na el. MŚ 2022!

Spotkania kwalifikacyjne Mistrzostw Świat 2022 w Katarze. Gruzja podejmie u siebie na Batumi Stadium reprezentację Kosowa. W drugim pojedynku faworyzowani Czesi zagrają z Białorusią. Czy uda się ustrzelić pierwszy gotowy kupon w tym miesiącu? Gramy w Fortunie! Załóż konto z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł. Jeśli Twój kupon nie wejdzie, masz zwrot stawki, który przed wypłatą wystarczy obrócić TYLKO JEDEN RAZ z min. kursem zaledwie 1.14! Dodatkowo, otrzymasz też darmowe 20 zł bez depozytu! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Gruzja – Kosowo (18:00)

Obie reprezentacje prezentują bardzo zbliżony poziom, chociaż to Kosowo było największym pozytywnym zaskoczeniem. Gdy wielu skazywało stosunkowo świeżą ekipę na pożarcie – oni potrafili grać jak równy z równym przeciwko Duńczykom, Czechom czy Anglikom. Aktualnie zarówno nastroje w Gruzji, jak i Kosowie nie są zbyt pozytywne. Obecność w grupie takich ekip jak Hiszpania, Szwecja czy nawet Grecja – mocno komplikuje sprawę potencjalnego awansu. Pewne jest jednak to, że Kosowscy piłkarze są niesamowitymi walczakami, a rywalizacja przeciwko Gruzinom to idealna szansa na pierwsze punkty. Bukmacherzy faworyzują tutaj gospodarzy, co sprawia że kurs na gola gości jest atrakcyjny. Pierwszym typem na naszym kuponie będzie zatem bramka Kosowa.

Gruzja – Kosowo typy:
gol Kosowa, kurs 1.55

Czechy – Białoruś (20:45)

Czesi mają za sobą niezły wynik na Mistrzostwach Europy, gdy po wyrównanym meczu ulegli Duńczykom 1-2 w ćwierćfinale. Największą gwiazdą naszych południowych sąsiadów był bez wątpienia Patrick Schick, który nie otrzymał jednak powołania na najbliższe mecze swojej reprezentacji. W przypadku Białorusi trudno o wielki optymizm. Goście wygrywają tylko z rywalami o podobnym potencjale. Rywalizacja z lepszymi ekipami kończy się często pogromem, tak jak m. in. przeciwko Belgom czy Rumunom. Myślę, że Czesi jako faworyci do awansu z grupy – powinni poradzić sobie na własnym stadionie z niżej notowaną ekipą Białorusinów. Uzupełnieniem naszego kuponu są dwa gole Czechów.

Czechy – Białoruś typy:
+1.5 goli Czechów, kurs 1.45

Postaw ten kupon w Fortunie i odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA