Gotowe Kupony: Czy czekają nas emocje w końcówce La Liga?

Ostatnia kolejka La Liga, w której poznamy wiele rozstrzygnięć. Czy Real Madryt odbierze mistrzowski tytuł Atleti na ostatniej prostej? A może Żółta Łódź Podwodna pokrzyżuje plany Królewskich? W drugim spotkaniu Huesca z Valencią walczy o utrzymanie Zapraszam do zapoznania się z moją analizą. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji dla nowych graczy na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Huesca – Valencia (18:00)

Huesca cały czas nie jest pewna utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Co prawda zajmuje aktualnie bezpieczne 17. miejsce, jednak bezpośredni rywale o utrzymanie (Elche i Valladolid) jeszcze nie złożyli broni. Potencjalnych scenariuszy i rozstrzygnięć jest bardzo wiele. Pewne jest jednak to, że ewentualna wygrana gospodarzy rozwiąże sytuacje w La Liga w walce o utrzymanie. Azulgranas podchodzą do spotkania z Nietoperzami z niemałymi brakami kadrowymi. W kadrze na pewno zabraknie bowiem m. in. Galana, Insui, Luisinho, Valery, Vavro czy Eugeniego. W przypadku gości w zasadzie nie ma żadnych urazów czy zawodników, których występ byłby jutro zagrożony.

Valencia już dawno zapewniła sobie utrzymanie w La Liga, jednak ekipa o takim potencjale ma zdecydowanie wyższe cele. Nieudany sezon można jednak skwitować udaną końcówką i do ostatniego zwycięstwa z Eibarem dołożyć triumf z Huescą. Nietoperze mają w swojej kadrze wielu świetnych zawodników – m .in. Guedes, Soler, Gomez czy Wass. Nie wyobrażam sobie, by goście się tutaj podłożyli czy nie grali na 100 procent. Myślę, że wbrew proponowanym przez bukmacherów kursom – to Valencia ma większe szanse na zwycięstwo. Sam proponowany typ dotyczy jednak tylko gola dla Nietoperzy.

Huesca – Valencia typy:
gol gości, kurs 1,46⛔

Real Madryt – Villarreal (18:00)

Nieco więcej emocji czeka nas bez wątpienia w pojedynku Realu Madryt z Villarreal. Królewscy cały czas mają szanse na mistrzostwo. Najpierw jednak muszą rozprawić się z Żółtą Łodzią Podwodną, a następnie liczyć na potknięcie Atletico z walczącym o utrzymanie Realem Valladolid. Triumf w La Liga byłby niewątpliwie uratowaniem słabego sezonu w wykonaniu Królewskich. Z drugiej strony, wydaje się że Zinedine Zidane wycisnął z tej drużyny i tak bardzo dużo. W wielu spotkaniach Real grał bez kompletnej formacji defensywnej. Dodatkowo w jutrzejszym meczu zabraknie m .in. Kroosa, Hazarda, Carvajala, Lucasa czy Mendy’ego.

Graj w Betfan bez podatku!

Villarreal to rewelacja tego sezonu, która cały czas może skończyć sezon na wyższym miejscu, bowiem w zasięgu jest 5. miejsce. Goście od początku sezonu imponują świetną i skuteczną formacją ofensywną. Dodatkowo warto docenić ich świetne występy na arenie europejskiej, które zaowocowały finałem Ligi Europy, w którym zmierzą się z Manchesterem United. Rywalizacja na Alfredo di Stéfano Stadium jest zatem ostatnim testem przed najważniejszym spotkaniem sezonu. Myślę, że Villarreal na pewno nie ułatwi Królewskim zadania i Thibaut Courtois będzie mieć ręce pełne roboty. Podobnie jak w przypadku rywalizacji Huesca – Valencia, tutaj także liczę na gola niżej notowanego rywala.

Real Madryt – Villarreal typy:
gol gości, kurs 1,49✅

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: ⛔100 PLN

Zakład bez ryzyka 600 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 i max. 600 zł
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możecie od razu wypłacić kasę 
 • Jeśli PRZEGRASZ otrzymasz zwrot stawki do 600 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z łącznym kursem min. 3.80. Możesz wykonać obrót jednym kuponem lub też podzielić go na wiele kuponów, których łączna stawka w sumie złoży się na kwotę zwrotu jaki otrzymałeś.

Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł:

 • Zrób drugą wpłatę na min. 100 zł
 • Otrzymasz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Np. jeśli wpłacisz 500 zł, otrzymasz drugie 500 zł bonusu
 • Kwota bonusu znajdować się będzie na saldzie bonusowym
 • Po obrocie bonusu przeniesiony zostanie on na saldo główne i będziesz mógł go wypłacić. 
 • Bonusem należy obrócić 3-krotnie kuponami z łącznym kursem min. 2.50 i min. trzema zdarzeniami na kuponie.

Więcej o promocjach powitalnych-> KLIK!