Gotowe Kupony: dubel na spotkania w grupie B BLAST Premier Fall!

Przyszedł czas na zmagania w grupie B turnieju BLAST Premier Fall. Grupa A dała co nieco zarobić, miejmy więc nadzieję, że podobnie będzie i tutaj. Kupon na poniedziałek, 20 września, gram w STS, gdzie czeka na Was ekskluzywna promocja powitalna STS i Typeria.pl! Załóż konto wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz powiększony do 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł w bonusie od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 29 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

G2 – MIBR (16:30)

Najnudniejsza grupa BLAST Premier Fall stała się jeszcze bardziej przykra, gdy MIBR ogłosiło, że zmuszone jest do gry bez swoich dwóch podstawowych zawodników. Zabraknie boltza oraz chelo, czyli dwóch najlepszych graczy zespołu, w których miejsce wskakują 18-latek z akademii MIBR, a także 34-letni asystento-strategiczny trener drużyny. Ten pierwszy to kompletny żółtodziób na profesjonalnej scenie CS:GO, ten drugi prawie rok temu zakończył swoją karierę gracza. Nawet G2, które przegrało wszystkie pięć spotkań podczas 14. sezonu ESL Pro League nie jest w stanie tego spieprzyć. Jeśli Brazylijczykom uda się zgarnąć chociaż 10 rund na którejś z map, to będzie to ogromny sukces.

G2 – MIBR typy:
G2 wygra 2:0, kurs 1.35

NIP – BIG (19:30)

Za Ninjas in Pyjamas przyzwoity występ podczas 14. sezonu ESL Pro League, nawet pomimo iż największa gwiazda tego zespołu zagrała poniżej wszelkich oczekiwań. 1.03 zwyczajnie rating nie przystoi dwukrotnemu MVP Majorów. Dwóch tak słabych eventów device raczej nie zaliczy, a to napawa mnie nadzieją na dobry wynik Ninjas w turnieju BLAST Premier Fall. Zwłaszcza gdy ich pierwszym rywalem będzie zespół BIG, z którym device w koszulce NIP jeszcze nie przegrał (4:1 w mapach. I to jeszcze za czasów XANTARESa!).

NIP – BIG typy:
NIP wygra, kurs 1.78

Postaw ten kupon w STS i odbierz:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA