Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.21 na La Liga i Serie A!

Athletic Bilbao podejmie u siebie zespół Deportivo Alaves. W drugiej konfrontacji Cagliari zagra z Venezią. Czy niżej notowani goście zaskoczą w baskijskiej konfrontacji? Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> klik!

Kod bonusowy: TYPERIA

Cagliari – Venezia (20:45)

Oba zespoły przechodzą niemały kryzys, który skutkuje strefą spadkową. Venezia ma za sobą bardzo ważny punkt zdobyty w rywalizacji z Torino, natomiast Cagliari nie wygrało jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie włoskiej Serie A. Trudno przewidzieć przebieg piątkowej rywalizacji. Pewne jest jednak to, że to gospodarze wydają się być faworytami do zdobycia kompletu punktów. Cagliari ma po swojej stronie atut własnego boiska, ale też lepszą i bardziej doświadczoną kadrę. Venezia zaś ma kilku młodych i perspektywicznych zawodników, o których być może będzie głośno za kilka lat. Spodziewam się tutaj wyrównanej i ciekawej rywalizacji, w której nie powinno zabraknąć bramek. Pierwszy z proponowany dzisiaj typów to skromny over 1.5 goli.

Cagliari – Venezia typy:
over 1.5, kurs 1.28

Bilbao – Deportivo Alaves (21:00)

Baskijski pojedynek, w którym może się wydarzyć absolutnie wszystko. Alaves zaskoczyło w ostatniej kolejce, gdy to zdobyło komplet punktów przeciwko bezwzględnemu w tym sezonie Atletico. Pojedynek na Estadio San Mamés będzie jednak równie trudny i o jakiekolwiek punkty nie będzie tutaj wcale łatwo. Bilbao podchodzi do tego meczu z długą listą kontuzjowanych, bowiem nie zagrają m. in. Yeray, Yuri, Nunez, Sancet czy Villalibre. Mimo to spodziewam się dominacji ze strony baskijskich Lwów, która objawi się przede wszystkim większą ilością stałych fragmentów. Uzupełnieniem naszego kuponu jest +1.5 rzutów rożnych w każdej z połów w wykonaniu Athletic Bilbao.

Bilbao – Deportivo Alaves typy:
Bilbao +1.5 rz. rożnych w obu poł, kurs 1.73

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA