Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.42 na Serie A i Eredivisie!

Fiorentina podejmie u siebie zespół Interu. W drugiej konfrontacji Sittard zagra z Ajaxem. Wszystkie 5 ostatnich kuponów z kursem +2 były trafiony! Czy uda się ustrzelić także nr. 6? Gramy w Fortunie! Załóż konto z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł. Jeśli Twój kupon nie wejdzie, masz zwrot stawki, który przed wypłatą wystarczy obrócić TYLKO JEDEN RAZ z min. kursem zaledwie 1.14! Dodatkowo, otrzymasz też darmowe 20 zł bez depozytu! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Sittard – Ajax (18:45)

Mecze z udziałem Ajaxu przeciwko ligowym średniakom kojarzyć się mogą głównie z łatwym zwycięstwem gości z Amsterdamu i gradem goli. Nie zawsze jest to jednak sprawą oczywistą i potencjał na taki scenariusz dostrzegam właśnie w tym meczu. Sittard w meczach domowych wygląda bardzo solidnie i w ostatnim czasie potrafiło pokonywać defensywy m. in. Vitesse, PSV czy Twente. Męczarnie przechodził też tutaj właśnie Ajax, który wygrał z ledwością 2-1, 24 stycznia 2021. Pierwszy z proponowanych typów na kuponie to gol gospodarzy po ładnym kursie 1.83.

Sittard – Ajax typy:
gol Sittard, kurs 1.83

Postaw 2 kupony = odbierz FREEBET!


Fiorentina – Inter
(20:45)

Nieco bardziej wyrównana konfrontacja zapowiada się na Stadio Artemio Franchi we Florencji. Fiorentina pod wodzą Vincenzo Italiano wygląda naprawdę świetnie, co potwierdza wysokie 5. miejsce w lidze. Bezpośrednie rywalizacje Violi z Interem także zazwyczaj są bardzo wyrównane. Dość powiedzieć, że w meczach domowych dzisiejsi gospodarze prawie zawsze zdobywali przynajmniej jednego gola. Inter nie czuje się zbyt pewnie na wyjazdach, co daje realną szansę na wyrównane widowisko i nieoczywisty rezultat na koniec. Uzupełnieniem naszego kuponu jest gol niżej notowanej Fiorentiny.

Fiorentina – Inter typy:
gol Fiorentiny, kurs 1.32

Postaw ten kupon w Fortunie i odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA