Gotowe Kupony: kupon z kursem 2.02 na trzeci dzień RMR na Majora w Rio!

Przed nami trzeci dzień kwalifikacji do Majora, który odbędzie się jeszcze w tym rok w Rio de Janeiro. Tego też dnia poznamy pierwszych przegranych, którzy będą musieli udać się z powrotem do domów z niczym. Z tej okazji skleciłem kupon na kilka czwartkowych spotkań. Gramy w Betfan! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł na swój pierwszy kupon + 60zł Freebet!

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

Cloud9 – Ninjas in Pyjamas (14:45)

Starcie BO3 ekip, które po pierwszych dwóch dniach mają na swoim koncie po dwa zwycięstwa. Obecność Cloud9 w tej grupie raczej nikogo nie dziwi, ta NiP może trochę bardziej, gdyż były to pierwsze oficjalne spotkania po wstawieniu Aleksib do głównego składu. Ale też ciężko wyciągać jakiekolwiek daleko idące wnioski po meczach z Astralis bez k0nfiga, czy BNE. Z drugiej strony mamy zaś Cloud9, którym przede wszystkim udało się ograć G2 na mirage 16-13. Myślę, że Rosjanom uda się już w środę zapewnić awans do kolejnej fazy, gdyż w Ninjas nastąpiło zbyt wiele zmian w ostatnim miesiącu, aby ci dali radę tak błyskawicznie nawiązać rywalizację z czołówką światowego CSa.

Cloud9 – Ninjas in Pyjamas typy:
Cloud9, kurs 1.45

forZe – ECSTATIC (17:00)

Pojedynek dwóch zespołów z bilansem 0-2, czyli przegrany tego spotkania definitywnie straci szansę na zakwalifikowanie się na Majora w Brazylii. Zwłaszcza zawodnicy forZe mogą sobie pluć w brody, bo równie dobrze mogli mieć 2 wygrane na koncie. Niestety, najpierw zaprzepaścili przewagę 14-5 z Sprout, a potem przegrali marginalnie 16-14 z 1WIN. Jedynym plusem bilansu 0-2 jest to, że trafili teraz na najsłabszego rywala w stawce. ECSTATIC bowiem gra na tym turnieju praktycznie we 4, bo Queenix zwyczajnie nie dojechał. Duńczykom nie daje żadnych szans, bo forZe nie dość, że mają znaczną przewagę umiejętności, to jeszcze masę więcej doświadczenia, w tym właśnie w kwalifikacjach do Majora.

forZe – ECSTATIC typy:
forZe, kurs 1.39

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA