Gotowe Kupony: Trebel z kursem 3.83 na mecze rewanżowe Ligi Konferencji!

W lipcu przygotowałem tylko dwa gotowe kupony i były one na mecze Counter Strike’a podczas IEM Cologne. Ostatecznie wyszliśmy na niewielki zysk, bo prawie +30 zł, ale dzieliło nas tylko parę rund od dodatkowej stówki. Ale jako że na scenie Counter Strike’a mamy wakacyjną przerwę, to tym razem skupię się na kwalifikacjach do rozgrywek Ligi Konferencji, w których jeszcze biorą udział trzy polskie zespoły. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Honka – Domzale (18:00)

Starcie na słoweńskiej ziemi przez zdecydowaną większość spotkania było pod dyktando gospodarzy . Ostatecznie jednak na tablicy wyników widniał rezultat 1:1 po końcowym gwizdku. Niesmak zatem pozostał, ale całe szczęście, że nie liczy się już bramek strzelonych na wyjeździe, tak więc piłkarze Domzale mogą podejść do rewanżu na spokojnie. Podobnego podejścia spodziewałbym się po gospodarzach, którym obecny sezon nie idzie zbyt dobrze. Po 13. kolejkach mają tylko 14 punktów na swoim koncie, a ich bilans bramkowy to 14:17. Finowie w poprzedniej rundzie męczyli się nawet z Runavikiem, czyli zespołem z Wysp Owczych, którym nie byli nawet w stanie strzelić gola na swoim stadionie.

Honka – Domzale typy:
poniżej 2.5, kurs 1,72

Obstaw, która pierwsza polska drużyna „podziękuje” za grę w europejskich pucharach, aby „skupić się na lidze” i graj na jej zwycięstwa w lidze po kursie 10.0!

Raków – Suduva (19:00)

Nie wiem co stało się piłkarzom Rakowa na Litwie, bo zagrali żenująco słabo. Oczywiście był to dla nich debiut w europejskich rozgrywkach, no ale jak to mawia klasyk „No ludzie kochani!”. Są pewne granice. Żadna z drużyn w tym meczu nie chciała zaatakować bramki rywala, ale Litwinom to się wcale nie dziwię, ponieważ są po prostu okrutnie słabi. Są tak słabi, że wstydem stulecia będzie, jeśli piłkarze Marka Papszuna nie wygrają tego meczu rewanżowego. Tu wystarczy jedna bramka Rakowowi, bo chyba tylko cudem piłkarze Suduvy wbiją Kovacevicowi jakiegokolwiek gola.

Raków – Suduva typy:
Raków wygra, kurs 1,34

Maribor – Hammarby (20:30)

Drużyna Hammarby od kilku dobrych lat kojarzy mi się z bardzo overowymi meczami. Nie inaczej wydaje się być i w tym roku, bowiem pierwszy starcie z Mariborem zakończyło się ich zwycięstwem 3:1. Podobnie jest zresztą w szwedzkiej ekstraklasie, gdzie tylko w meczach Malmo pada więcej bramek (40 bramek w 12 meczach Hammarby vs. 47 w 13 spotkaniach Malmo). Maribor, który będzie musiał gonić wynik od pierwszej minuty, również lubi sobie postrzelać. Zwłaszcza w obecnym sezonie Prva Liga, gdzie w przeciągu dwóch kolejek strzelili już 6 bramek, a stracili 3.

Maribor – Hammarby typy:
powyżej 2.5, kurs 1,66

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA