Gotowe Kupony: mała taśma na ostatnie mecze kwalifikacji!

To już jest koniec, nie ma już nic. Przed nami mecze rewanżowe ostatniej rundy kwalifikacji do europejskich pucharów. Poprzednie trzy tygodnie z Ligą Europy i Ligą Konferencji były dla mnie bardzo udane, udało się bowiem ustrzelić kursy 6.36 oraz 5.19. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie zabrakło jednej bramki tydzień temu, ale to wciąż 8/9 typów trafionych na ostatnich 3 kuponach z LE i LKE! Proponowany kupon gramy w STS, gdzie czeka na Was ekskluzywna promocja powitalna Typeria.pl na sierpień! Załóż konto w dniach 1-31.08 wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz powiększony do 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł w bonusie od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 29 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

M. Haifa – Neftci Baku (19:00)

Spotkanie w Baku zakończyło się wynikiem 3:3. Azerowie mogą sobie pluć w brodę, ponieważ w 72. minucie prowadzili 3:1. Niestety pięć minut później drugą żółtą kartkę obejrzał jeden z obrońców gospodarzy, a z przewinienia tego padł gol na 3:2. Pech piłkarzy Neftci trwał do końcowego gwizdka – gola na 3:3 stracili w ostatniej akcji meczu (90+6)! Zły to prognostyk na mecz rewanżowy, gdyż Maccabi Haifa to istna potęga na własnym boisku. To właśnie tu wbili 5 bramek Dinamo Tbilisi, czy 7 HB Torshavn.

M. Haifa – Neftci Baku typy:
powyżej 2.5, kurs 1.60

CSKA Sofia – Pilzno (19:00)

Kolejny raz wracam do mojego ukochanego zespołu z Pilzna. Viktoria rzutem na taśmę pokonała w poprzedniej fazie The New Saints; dwumecz ten zakończył się kuriozalnym rezultatem 6:5. W czwartej fazie zaś trafili na mistrzów Bułgarii, z którymi wygrali pierwszy mecz 2:0. Nie była to łatwa przeprawa, ale ostatecznie udało się zdobyć solidą zaliczkę przed rewanżem. Był to jednocześnie pierwszy mecz Viktorii w kwalifikacjach LKE bez straty bramki, a grali z większymi ogórkami od CSKA Sofii. Bułgarzy nie mają tu nic do stracenia, więc pewnie nadzieją się też na jakąś kontrę.

(20:00)

Oddzielną analizę tego meczu znajdziecie TUTAJ. Do taśmy dorzucę sobie jeszcze karteczki w tym meczu, bo nie ma szans, że któraś z tych drużyn odpadnie z europejskich pucharów bez walki. W Bielsku-Białej było spokojnie, ale tylko do 67. minuty. Gdy zaczęło się palić Belgom pod nogami, to dopiero rozpoczęła się prawdziwa bitwa. Piłkarze Gent przez kolejne 30 minut obejrzeli bowiem 5 kartek, a z Rakowa ukarany został tylko Kovacevic za opóźnianie gry. Rewanż poprowadzi pan Aliyar Avgayev, który przez ostatnie 2 lata sędziował pięć spotkań w Europie. W nich nie schodził poniżej 4 kartek/punktów kartkowych. Co więcej, w trzech z nich pokazywał czerwoną kartkę.

Gent – Raków typy:
powyżej 4.5 kartek, kurs 1.60

Legia – Slavia (21:00)

Legii jakimś cudem udało się uzyskać przyzwoity rezultat na terenie rywala. Warszawiaków przez 90 minut stać było na tylko trzy uderzenia na bramkę rywali, z czego dwa znalazły drogę do siatki bramkarza Slavii Praga. Niestety w składzie legionistów nie będzie już Juranovicia, czyli strzelca fantastycznego gola na 2:1, ponieważ Legia nie potrafi prowadzić negocjacji. Tym samym Legia nie ma w swoim składzie ani jednego prawego wahadłowego. Zapewne zobaczymy tam Jędrzejczyka… Do tego nie wiadomo co z Sliszem, Pekhartem i Skibickim, którzy nabawili się urazów w Pradze. Nie wiem jak to Michniewicz wszystko ma załatać. Udało się raz, nie ma szans, że uda się drugi.