Gotowe Kupony: Czy półfinały IEM Cologne też będą po naszej myśli?

Wczorajszy kupon na ćwierćfinały Intel Extreme Masters Cologne z kursem 2.95 wszedł jak nóż w masło! W takim razie zabieram się od razu za spotkania półfinałowe, które odbędą się w sobotę, 17 lipca, i z których to postaram się złożyć kolejnego zwycięskiego dubelka! Pamiętajcie o promocji w BETFAN – do końca IEM Cologne obowiązuje promocja – stawiasz dwa zakłady na esport za 49 zł, a jeden, o wartości postawionych kuponów, otrzymujesz GRATIS! Możesz otrzymać nawet pięć takich freebetów do końca rozgrywek IEM Cologne (17.08)! Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

 

G2 Esports – Astralis (16:00)

Czy to powrót starego, poczciwego Astralis? No już nie przesadzajmy. Wszak tak dobrego rezultatu Duńczyków w Kolonii raczej nikt się nie spodziewał, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zwłaszcza gdy mamy do czynienia z pierwszym turniejem LAN-owym od tak długiego czasu i widać jak na dłoni, że wiele drużyn zwyczajnie nie czuje się w tych „nowych” warunkach komfortowo. Z Virtus Pro w ćwierćfinale Duńczycy poradzili sobie nadzwyczaj łatwo, choć to może nie do końca opisuje końcowy wynik (2-1 i dogrywki na dwóch pierwszych mapach), aczkolwiek jak pisałem we wczorajszej analizie – Virtusi w tym turnieju lecieli cały czas na farcie i niczym się nie wyróżnili. I tak cud, że z taką grą zaszli tak daleko.

G2 Esports to jednak drużyna z dużo wyższej półki. Zarówno jeśli chodzi o pomysł na grę, ale również o doświadczenie i obycie na turniejach LANowych. Tych chyba nie mógł się już doczekać się Jackz, który na scenie czuje się jak ryba w wodzie i może być głównym powodem, dla którego G2 może myśleć o zdobyciu tu tytułu. Chłop podczas ostatnich 7 eventów online nie przekroczył 0.95 ratingu, a w Kolonii może pochwalić się fantastycznym 1.11! Obok Jackza są przecież jeszcze panowie Kovac i coś czuję, że ta trójka może dzisiaj mieć mnóstwo uciechy z braku dedykowanego snajpera w Astralis. Tak zresztą było w maju podczas Dreamhack Masters, gdzie G2 wygrało z Astralis 2:1, a NiKo i Hunter mieli kolejno rating 1.35 i 1.19. Liczę więc na powtórkę z rozrywki.

G2 Esports – Astralis typy:
G2 wygra, kurs 1,63 ✅

Natus Vincere – FaZe Clan (19:15)

Jeśli obecność Astralis w półfinale IEM Cologne to niespodzianka, to co w takim razie należy powiedzieć na temat wyczynu FaZe Clan? Oj czeka nas ogromne przetasowanie na scenie Counter Strike’a w najbliższym czasie, już nie mogę się doczekać! Klikać w głowy w zaciszu swojego przytulnego mieszkanka to każdy głupi potrafi. Prawdziwego Counter Strike’a i prawdziwych wojowników poznaje się na turniejach LAN. Takowymi z pewnością są gracze FaZe Clan, którzy w ćwierćfinale pokonali numer 1 światowego rankingu.

Zagraj dwa kupony na esport i odbierz freebet 49 PLN!

W półfinale zaś czeka na nich wicelider tego rankingu na czele z s1mplem, który po trzech spotkaniach i łącznie dziewięciu rozegranych mapach może pochwalić się kosmicznym ratingiem 1.52! Najlepszy zawodnik na świecie wykręca takie liczby, a i tak jakimś cudem Na’Vi ma ogromne problemy z wygrywaniem meczów, nawet pomimo bardzo przeciętnej drabinki. Dlatego też, pomimo tak ogromnej dysproporcji w kursach, spodziewam się po prostu kolejnego bardzo wyrównanego spotkania na tym turnieju. Pierwsza mapa to zapewne ancient i obie ekipy będą na to stosownie przygotowane. A przynajmniej Na’Vi, które miesiąc temu przegrało z FaZe tę mapę 16:9 nie ugrywając ani jednej rundy po stronie terrorystów, i które mogło wczoraj dogłębnie przeanalizować swoich rywali gdy grali na Gambit.

Natus Vincere – FaZe Clan typy:
1 mapa powyżej 26.5 rund, kurs 1,91 ⛔

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA