Gotowe Kupony: Która drużyna zdoła wywalczyć awans do Premier League?

W Championship trwa wielka walka o awans do Premier League. O najwyższą klasę rozgrywkową walczą Bournemouth, Brentford, Barnsley oraz Swansea. Półfinały mają charakter dwumeczu, tak więc ważne jest to, by zapewnić sobie dobrą sytuacje w rewanżu. Które zespoły okażą się być lepsze w poniedziałkowy wieczór? Zapraszam do zapoznania się z moją analizą. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji dla nowych graczy na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Bournemouth – Brentford (19:00)

Na pierwszy ogień pojedynek dwóch drużyn, które osiągnęły kolejno 6 i 3 miejsce w lidze. Brentford było bardzo bliskie awansu do Premier League już w poprzednim sezonie, gdy na ostatniej prostej przegrało z Fulham. Teraz The Bees wydają się być jeszcze lepszą drużyną, którą do wielu zwycięstw zaprowadził Ivan Toney. 25-letni napastnik strzelił 31 bramek w 45 meczach i będzie niewątpliwie najważniejszą postacią formacji ofensywnej gości w jutrzejszym starciu. Bournemouth ma za sobą 3 porażki z rzędu, jednak pojawiły się one wtedy, gdy miało już praktycznie zapewniony udział w barażach. Która ekipa osiągnie lepszy rezultat na Vitality Stadium?

Bezpośrednie rywalizacje Bournemouth i Brentford nie pozostawiają żadnych złudzeń. To właśnie goście jutrzejszego spotkania osiągali dwukrotnie korzystniejsze rezultaty. Biorąc pod uwagę ich regularność w meczach domowych i wyjazdowych oraz kolejny świetny sezon, myślę że jak najbardziej stać ich na korzystny rezultat na stadionie Bournemouth. Proponowany typ zakłada, że goście nie przegrają tego starcia.

Bournemouth – Brentford typy:
X2, kurs 1,44⛔

 

Barnsley – Swansea (21:15)

W drugim poniedziałkowym półfinale zawalczy Barnsley ze Swansea. Bez wątpienia ta para wydaje się być jeszcze bardziej wyrównana i o końcowym triumfie może zadecydować nawet najmniejszy błąd. Barnsley ma najgorszą defensywę z całej TOP 6, bowiem straciła ona aż 50 bramek w 46 meczach. Dodatkowo w zespole brakuje bramkostrzelnej „9”, co potwierdza zaledwie 12 bramek najskuteczniejszego w zespole – Cauley’a Woodrow’a. Swansea nie wygrała zbyt pewnie od 16 marca 2021 roku, gdy to odnotowało aż 4 kolejne porażki w Championship. W zespole nie brakuje jednak klasowych zawodników z przeszłością w Premier League. Do największych gwiazd gości należy zaliczyć przede wszystkim Andre Ayew czy świetnego w kwietniu Jamala Lowe. Nie spodziewam się w rywalizacji tych ekip gradu bramek. Myślę, że Barnsley skupi się przede wszystkim na tym, by nie stracić gola, co może wpłynąć na przebieg całej rywalizacji. Proponowany typ to under 2.5 goli, z wciąż spadającym kursem, który wynosi aktualnie 1.51.

Barnsley – Swansea typy:
under 2.5 goli, kurs 1,51✅

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: ⛔100 PLN

Zakład bez ryzyka 600 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 i max. 600 zł
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możecie od razu wypłacić kasę 
 • Jeśli PRZEGRASZ otrzymasz zwrot stawki do 600 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z łącznym kursem min. 3.80. Możesz wykonać obrót jednym kuponem lub też podzielić go na wiele kuponów, których łączna stawka w sumie złoży się na kwotę zwrotu jaki otrzymałeś.

Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł:

 • Zrób drugą wpłatę na min. 100 zł
 • Otrzymasz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Np. jeśli wpłacisz 500 zł, otrzymasz drugie 500 zł bonusu
 • Kwota bonusu znajdować się będzie na saldzie bonusowym
 • Po obrocie bonusu przeniesiony zostanie on na saldo główne i będziesz mógł go wypłacić. 
 • Bonusem należy obrócić 3-krotnie kuponami z łącznym kursem min. 2.50 i min. trzema zdarzeniami na kuponie.

Więcej o promocjach powitalnych-> KLIK!