Gotowe Kupony: sobotni dubel CS:GO na podwojenie stawki!

Następny dzień zmagań rozgrywek Roobet Cup 2022. Na sobotę, 25 czerwca, przygotowałem więc idealny dubel na podwojenie swoich pieniędzy. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Entropiq – OG (15:00)

Drużynie Entropiq obecnie bardzo daleko od pamiętnej formy z sprzed pół roku. Tego samego zdania był sam management drużyny, który postanowił ostatecznie wymienić lack1’ego na mira. Mir to z pewnością dużo bardziej utalentowany zawodnik, aczkolwiek jest to jednocześnie bardzo toksyczny człowiek, którego nie łatwo namówić do zespołowej i jednomyślnej gry. Entropiq z mirem rozegrało już łącznie 7 spotkań BO3, z czego tylko dwie serie padły ich łupem. Mir, co prawda, radzi sobie znakomicie, ale dużo gorzej radzi sobie reszta drużyny, zwłaszcza Krad. Nie daję naszym wschodnim sąsiadom zbyt wielkiej szansy przeciw OG, które nawet z mantuu, a nie z degsterem, było blisko ugrania mapy z FaZe.

Entropiq – OG typy:
OG wygra, kurs 1.58

Eternal Fire – Imperial (19:00)

Kolejny mecz Imperial Esports, którego zagrania zwyczajnie nie mogę sobie odmówić. O tej brazylijskiej drużynie pisałem już TU oraz TU, tak więc więcej nie zamierzam się już produkować. W wielkim skrócie – dwukrotnie grałem przeciw nim i jeszcze mnie ci panowie nie zawiedli, albowiem w tych dwóch meczach nie udało im się nawet zdobyć mapy. W sobotni wieczór zaś przyjdzie im się zmierzyć z tureckim superteamem i po raz kolejny nie daje im większych szans na wywalczenie kompletu punktów. Imperial zwyczajnie brakuje jakichkolwiek argumentów, by walczyć z drużynami z top30. Fallen, VINI, boltz i FNS bezgranicznie zawodzą, a sam Fer długo nie pociągnie. Eternal Fire natomiast pokazali się z naprawdę dobrej strony podczas starcia z ENCE w pierwszej rundzie Roobet Cup. XANTARES i spółka byli bardzo bliscy ogrania #3 drużyny świata, zatem pokonanie Imperial to będzie tylko formalność.

Eternal Fire – Imperial typy:
EF wygra, kurs 1.55

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!