Gotowe Kupony: kilka typów z CS:GO na środowe popołudnie!

„Ty, jeden mecz mi nie wszedł.” Każdy z nas dobrze zna to powiedzenie i ból z nim związany. Tak również można skwitować moje trzy ostatnie kupony. Nie zmienia to jednak tego, że sierpień cały czas jest udany: 6 kuponów, 17 propozycji typów, 14 plusów i zysk +180 zł. A zła passa kiedyś się musi skończyć. Może dziś? Kupon na środę, 25 sierpnia, gram w STS, gdzie czeka na Was ekskluzywna promocja powitalna STS i Typeria.pl na sierpień 2021! Załóż konto w dniach 1-31.08 wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz powiększony do 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł w bonusie od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 29 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Copenhagen Flames – Entropiq (16:00)

Spotkanie to znajdziecie pod zakładką Malta Vibes Knockout Series 1. Nowy skład Copenhagen Flames, chociaż ze starym prowadzącym HooXim, wreszcie zaczyna grać na miarę swoich możliwości. Po player-break rozegrali już 6 spotkań i wszystkie padły ich łupem. Mało tego, tylko w jednym meczu stracili mapę. Passa ta jednak musi się kiedyś skończyć i nastąpi to dzisiaj, bo w końcu trafili na przeciwnika z wyższej półki. CPH Flames jeszcze nie zdołało wygrać BO3 z Entropiq, a grali ze sobą czterokrotnie na przestrzeni maja i czerwca. Zespół z Kopenhagi stać było na tylko 2 mapy spośród 10 i obie wygrali rzutem na taśmę – 16:14.

CPH Flames – Entropiq typy:
Entropiq, kurs 1.42

MAD Lions – AGF (17:00)

Fun Spark ULTI 2021. Nie wiem co wyczyniają w MAD Lions i jaki jest ich plan, bo co chwila zmieniają zasady działania, ale za ściągnięcie b0rupa należą się brawa. Co prawda ruch ten nie wyniesie ich na wyżyny, za to pozwoli im zrobić solidne podwaliny pod stworzenie zespołu na tier2. Nic dobrego zaś nie mogę powiedzieć na temat ruchów w AGF, ponieważ dawanie cajunb kluczyków do drużyny, to nie jest strzał w stopę, a w głowę. Próbkę jego możliwości mogliśmy już obejrzeć w meczu z BLINK, który łatwo przegrali 2:0, gdyż po stronie atakującej było ich stać na łącznie 10 rund. Gramy na Lwy.

MAD Lions – AGF typy:
MAD Lions, kurs 1.42

Nexus – Portugal (16:30)

European Nations Cup. Spotkanie na lekkie podbicie kursu, bo przyznam się bez bicia, że nie znam w ogóle panów z Portugalii. Niby na HLTV można zobaczyć, że w grywali w dwójkach w osobnych mixach na swojej scenie, ale bez żadnych ciekawych rezultatów. Teraz czeka ich trzeci mecz w tym turnieju i wcześniej pokonali w BO1 Czarnogórców (bez Lobanjicy) i Karabakh Riders z Azerbejdżanu. Czyli jeszcze większych nonameów od nich samym. Teraz czeka ich mecz BO3 i to nie byle z kim, bo z Rumunami z poważnej organizacji, którzy grają ze sobą na co dzień w tier3. Ci zaś wyeliminowali już cheaterów z Akumy, więc nr 1 w tym turnieju mają na wyciągnięcie ręki.

Nexus – Portugal typy:
Nexus, kurs 1.42

Postaw ten kupon w STS, aby otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA