Gotowe Kupony: kupon CS:GO z kursem 2.99 na wtorek!

Wczorajszy kupon na pierwszy dzień zmagań ESL Pro League Season 14 wszedł jak w masło. Tym samym w sierpniu moje kupony przyniosły już trochę ponad +300 zł zysku! Gramy w Fortunie! Załóż konto z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł. Jeśli Twój kupon nie wejdzie, masz zwrot stawki, który przed wypłatą wystarczy obrócić TYLKO JEDEN RAZ z min. kursem zaledwie 1.14! Dodatkowo, otrzymasz też darmowe 20 zł bez depozytu! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Vitality – Bad News Bears (13:30)

Tak jak pisałem we wczorajszej analizie – Bad News Bears to żenująco słaba ekipa. Właściwie to jest z nimi jeszcze gorzej, niż myślałem. Z taką grą to nawet jednej mapy nie uda im się zdobyć podczas całej fazy grupowej tego turnieju. Heroic bowiem wcale nie zagrało jakoś niesamowicie, ba, Duńczycy popełnili mnóstwo błędów i byli nadzwyczaj niechlujni w swojej grze, a i tak ograli Amerykanów 16:1; 16:4. Vitality za to pokonało 2:0 ENCE, i chociaż obyło się bez fajerwerków, to jest to dobry prognostyk na przyszłość. Szkoda się tu rozpisywać, po prostu każdego dnia gramy przeciw Bad News Bears.

Vitality – Bad News Bears typy:
Vitality 2:0, kurs 1.43

Astralis – ENCE (16:45)

ENCE jest jedną z najbardziej przereklamowanych ekip w TOP30. Mojego zdania nie zmieniło nawet przyjście hadesa, który jest obecnie największym talentem naszej sceny, i który dwoi się i troi w tej ekipie, żeby cokolwiek mogli wygrać. Snappi jest w ENCE od samego początku 2021 roku, a poprawy w ich grze dalej nie widać. Jest po prostu bardzo przeciętnym prowadzącym, dlatego gla1ve powinien go tu przeżuć i wypluć taktycznie. Duńczycy zagrali solidnie przeciw Spirit (wygrali 2:1), do których zawodnikom ENCE jeszcze daleko.

Astralis – ENCE typy:
wygrana Astralis, kurs 1.57

777 – Oilers (17:00)

Mecz znajdziecie pod zakładką Elisa International. Jest to pojedynek dwóch najlepszych norweskich zespołów, aczkolwiek 777 po ściągnięciu 'H4RR3′ odjechało zupełnie reszcie stawki i zaczęło również odnosić sukcesy na międzynarodowej scenie. H4RR3 możecie kojarzyć z Dignitas, ale tam nawet nie grał w połowie tak dobrze, jak teraz. 1.23 rating w ostatnich trzech miesiącach! A też 777 nie grali z byle kim, bo np. z Fiend, HAVU, SKADE, czy wczoraj z HONORIS, których pokonali 2:1. Nie daję zbyt wielkich szans Oilers choćby na mapę.

777 – Oilers typy:
wygrana 777, kurs 1.33

Postaw ten kupon w Fortunie i odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA