Gotowe Kupony: trebel CS:GO z kursem 2.62 na środę!

Kiedy nie ma spotkań piłkarskich, to trzeba radzić sobie w różny sposób. Dlatego właśnie w środę, 22 czerwca, skupimy się na rozgrywkach Counter Strike: Global Offensive. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Astralis – Movistar Riders (15:00)

Roobet Cup 2022. Tutaj nie ma co się nawet zastanawiać. Movistar Riders już spory czas temu osiągnęło swój szczyt możliwości i od tego momentu jest tylko regularny zjazd w dół. Tacy zawodnicy jak DeathZz czy dav1g nie nadają nawet na tier 2 rozgrywek, a co dopiero na tier1! A między tym a tym poziomem fluktuuje obecnie drużyna Astralis. Bardzo przyzwoity występ na Pinnacle Cup Championsip, gdzie przegrali dopiero w finale z Heroic, sprawił, że Duńczykom znów raczej bliżej do najwyższej półki światowego csa. Bez większych problemów więc powinni uporać się z Movistar Riders.

Astralis – Movistar Riders typy:
1, kurs 1.24

Cloud9 – Complexity (19:00)

Kolejne starcie w ramach nowo powstałego turnieju Roobet Cup 2022. Zawodnikom Cloud9 wreszcie udało się zerwać z naszywką onlinerów. Trochę im to zajęło, ale wygrywając w tak dominujący sposób IEM Dallas zamknęli usta niejednemu krytykowi. Pytanie teraz, czy uda im się przełożyć ten występ na kolejne miesiące, czy jednak wrócą do starych obyczajów. Do utrzymania dobrej passy nie mogli sobie jednak wybrać lepszego rywala, gdyż w pierwszej rundzie Roobet Cup zmierzą się z Complexity. Amerykański „dream team” jest już martwą drużyną i to tylko kwestia czasu zanim zobaczymy kolejną przebudowę tego zespołu. Complexity nie ma żadnych argumentów by zatrzymać Cloud 9. Szybkie 2-0.

Cloud9 – Complexity typy:
2:0, kurs 1.32

ForZe – Imperial (19:00)

Na ostatni mecz na kuponie dorzucam spotkanie z turnieju REPUBLEAGUE Season 3. Będzie to idealny moment dla zawodników ForZe na rewanż na Brazylijczykach z Imperial, którzy trochę ponad miesiąc temu wyeliminowali ich z Majora w Antwerp. Wtedy było to mocno jednostronne starcie, chociaż to Rosjanie byli faworytem do awansu do kolejnej rundy. Ewidentnie zjadły ich wtedy nerwy i nie pokazali w Belgii nawet 50% swoich możliwości. Myślę natomiast, że zrobią to właśnie w REPUBLEAGUE, gdyż jest to turniej online niezbyt wielkiej wagi. Legendy brazylijskiego CS’a, nie wliczając samego Majora, grają żenująco słabo – dopiero co przegrali z Enterprise, czyli numerem #53 wg rankingu HLTV.

ForZe – Imperial typy:
ForZe wygra, kurs 1.60

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!