Gotowe Kupony: gramy kurs 4.40 na Ligę Europy!

Druga kolejka fazy grupowej Ligi Europy. Niby mawiają, że od przybytku głowa nie boli, ale przy takim natłoku spotkań często ciężko coś konkretnego wybrać. Dlatego też w poniższym wpisie znajdziecie trzy propozycje na nadchodzące spotkania Ligi Europy. Czy nasza ostatnia skuteczność na piłce nożnej zostanie utrzymana? Przypomnijmy, że trafiliśmy aż 8/9 poprzednich typów! Kupon na czwartek, 30 września, gram w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej cashback 600 zł.

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> klik!

Kod bonusowy: TYPERIA

Antwerp – Eintracht Frankfurt (18:45)

Eintracht Frankfurt to maszynka do remisowania. Sześć kolejnych podziałów punktów (5 w lidze, 1 w Lidze Europy), z czego pięć ostatnich spotkań kończyło się wynikiem 1:1. Royal Antwerp zaś to drużyna bardzo overowa – tylko w meczach KV Mechelen padało więcej goli (o 1 więcej). 19 zdobytych bramek, 13 straconych w ciągu tylko dziewięciu kolejek Jupiter League. W pierwszej kolejce Ligi Europy Belgowie przegrali z Olympiakosem 2:1, co zapoczątkowało serię 4 kolejnych spotkań, w których na zielono rozliczano zakład BTTS.

Antwerp – Eintracht typy:
obie strzelą, kurs 1.57

Legia – Leicester (18:45)

Legia kontynuuje swoją fantastyczną przygodę w europejskich pucharach, ale niestety w meczu z Leicester zabraknie jednego z najważniejszych ojców tego sukcesu – Artura Boruca. Jego miejsce najprawdopodobniej zajmie Cezary Miszta, który w meczu z Rakowem nie dał zbyt wielu powodów, aby być optymistą przed nadchodzącym starciem w Lidze Europy. Co prawda, Lisy są obecnie w lekkim dołku i zapewne w Warszawie wystąpią w eksperymentalnym składzie, aczkolwiek to wciąż oznacza, że zobaczymy takich graczy jak: James Maddison, Patson Daka, Kalechi Iheanacho, Ricardo Pereira, czy Ayoze Perez. Brendan Rogers ma w czym przebierać, a i w sumie tego wcale nie musi robić, bo przerwa reprezentacyjna jest tuż za rogiem.

Legia – Leicester typy:
wygrana Leicester, kurs 1.66

Legia strzeli z Leicester? Boost kursu z 1.55 do 2.00!

Ferencvaros – Betis (21:00)

Betis jest obecnie w fenomenalnej formie, co podopieczni Manuela Pellegriniego potwierdzili zresztą w meczu pierwszej kolejki Ligi Europy, gdy nic nie zrobili sobie z dwubramkowego prowadzenia Celticu w 27. minucie. Potrzeba było im bowiem tylko 30 minut, aby kompletnie odwrócić losy tego spotkania, które ostatecznie zakończyło się ich zwycięstwem 4:3. Sprawiło to jednocześnie, że w ostatnich pięciu meczach Betisu mogliśmy oglądać łącznie 20 bramek. Podobnej strzelaniny spodziewam się więc z Ferencvarosem, bo Węgrzy też lubią dobre widowisko, czego przykładem był ich pojedynek z Bayerem Leverkusen. Aptekarze oddali wtedy 22 strzały na ich bramkę, na co piłkarze Ferencvarosu odpowiedzieli swoimi 10 próbami.