Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.47 na Serie A!

Ostatnie kolejka włoskiej Serie A, wciąż jest niejasna zarówno sprawa tytułu mistrzowskiego, jak i drużyn walczących o utrzymanie. Cagliari gra mecz o wszystko przeciwko Venezii, natomiast Sassuolo z pewnością spróbuje napsuć krwi AC Milanowi.
Czy czeka nas nieprzewidywalny dzień z liga włoską? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Sassuolo – AC Milan (18:00)

Na początek sprawa tytułu mistrzowskiego, o który walczą dwa zespoły z Mediolanu – Inter oraz AC Milan. W lepszej sytuacji są ci drudzy, bowiem do szczęścia wystarcza im „tylko” remis w konfrontacji z Sassuolo. Rossoneri są ostatnio bezbłędni i musiałby się wydarzyć prawdziwy kataklizm, by przegrali dzisiejszą konfrontację. Gospodarze to na pewno bardzo niewygodny rywal, który u siebie praktycznie zawsze strzela przynajmniej jednego gola. Myślę, że Sassuolo na pewno nie odpuści tej rywalizacji i będzie chciało za wszelką cenę maksymalnie utrudnić życie lidera tabeli. Pierwszy z proponowanych typów to właśnie gol gospodarzy.

Sassuolo – AC Milan typy:
gol Sassuolo, kurs 1.48

Venezia – Cagliari (21:00)

Cagliari na własne życzenie trafiło do strefy spadkowej. Stosunkowo komfortowa sytuacja w tabeli zamieniła się w prawdziwe piekło po zaledwie 1 zwycięstwie w ostatnich 10 meczach Serie A. Dodatkowo goście nie są w pełni zależni od siebie, bo muszą liczyć na zaangażowanie Udinese w konfrontacji z bezpośrednim rywalem o utrzymanie w lidze. Venezia również nie jest najwygodniejszym przeciwnikiem, o czym przekonała się sama AS Roma. Fiński bramkarz – Niki Maenpaa odnotował aż 16 udanych obron i jego drużyna zaskoczyła Rzymian na Stadio Olimpico. Myślę jednak, że limit szczęścia Venezii się wyczerpał i Cagliari jedzie na Stadio Pierluigi Penzo po najważniejsze 3 punkty tego sezonu.

Venezia – Cagliari typy:
wygrana Cagliari, kurs 1.67

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!