Gotowe Kupony: Czwartkowe popołudnie z kuponem na CS:GO!

W czwartek, 6 maja, późnym wieczorem rozegrane zostaną mecze rewanżowe półfinału Ligi Europy. Większość z nas zapewne przymierza się do ich obstawienia, ale co powiecie na to, żeby mieć możliwość pograć je za trochę więcej pieniędzy? W tym wpisie zaproponuje wam bowiem trzy typy na dziś, które tworzą bardzo fajne AKO na potrojenie stawki. Zapraszam Was więc na czwartkowe popołudnie z Counter Strike’a: Global Offensive. Gramy w Betclic! Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIAPL i odbierz zakład bez ryzyka 550 zł! Sprawdź szczegóły promocji dla nowych graczy na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz zwrot stawki do 550 zł za pierwszy nietrafiony kupon zagrany w Betclic!
Odbierz zakład bez ryzyka -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIAPL

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

 

SKADE – Endpoint

Najwcześniejsza propozycja – znajdziecie ją pod zakładką REPUBLEAGUE i rozpocznie się o godzinie 14:00. SKADE to wschodzący bułgarski zespół, który szturmem wspiął się do czołówki sceny Counter Strike’a dzięki ogromnemu zaangażowaniu i niebywałemu poświęceniu. Potrafili oni wszak rozgrywać nawet pięć oficjalnych meczy dziennie i przy tym dzień w dzień świetnie się prezentować. W marcu Bułgarzy wygrali nawet 16 kolejnych spotkań!

Nieludzki jednak jest to tryb życia, bo oprócz oficjalnych meczy trzeba też coś potrenować, czy to drużynowo, czy też indywidualnie, ale także trzeba mieć i czas dla siebie. Ileż można klikać w ten kąkuter? Taki nadmiar obowiązków sprawił, że pokazali się na scenie międzynarodowej, ale też w pewnym momencie zaczęło im to wychodzić bokiem. Stąd też lekki spadek formy końcem kwietnia i kilka bolesnych porażek.

28 kwietnia przegrali właśnie z Endpoint 2-0 w kwalifikacjach do Flashpoint. Mirage 16-12, inferno 16-13. Na obu mapach Bułgarzy prowadzili po pierwszej połowie i obydwie wypuścili z rąk. Całe szczęście w SKADE poszli po rozum do głowy i w maju mieli trochę czasu na odpoczynek (rozegrali tylko 5 spotkań) i dlatego wierzę, że ze świeżymi głowami z łatwością zrewanżują się na Endpoint. Zwłaszcza, że dzień wcześniej ich rodacy z Fiend dość łatwo sobie z nimi poradzili.

SKADE – Endpoint typy:
wygrana SKADE, kurs 1.65

OFFSET – Lyngby Vikings

Regularnie gram przeciwko Portugalczykom z OFFSET i muszę przyznać, że jest to niezwykle intratna strategia. Jest to kolejna nieudana aliteracja projektu pod przewodnictwem foxa, czyli najbardziej utytułowanego counterstrikowego gracza półwyspu Iberyjskiego. Tym razem postawił on jednak na świeżą krew, a mianowicie na 18-letniego prowadzącego, dla którego jest to pierwsze zetknięcie z poważnym CSem.

Snapy, bo to o nim mowa, chwalony jest za inteligencję i za wiedzę taktyczną, ale widać, że jest dla niego zdecydowanie za wcześnie (0.83 rating!). OFFSET pod jego dowództwem przez ostatni miesiąc wygrał tylko 3 mapy na 17 rozegranych. Dostali nawet 2-0 od swoich rodaków z eXploit, z którymi najmniejszych problemów nie mieli właśnie zawodnicy Lyngby Vikings (16-6, 16-9). Jak dla mnie Wikingowie to pewniaczek i jak ktoś chciałby wybrać tylko jeden mecz z tych propozycji to polecam właśnie ten.

OFFSET – Lyngby Vikings typy:
wygrana Lyngby, kurs 1.45


Copenhagen Flames – Anonymo

Nie jestem fanem projektu Anonymo i w ogóle nie dziwią mnie ich przeciętne wyniki. Ileż można wałkować kolejne roszady tych samych zawodników polskiej sceny Global Offensive?! Skład Anonymo gra już ze sobą od stycznia tego roku i ich największe osiągnięcie na scenie międzynarodowej miało miejsce tydzień temu. Polakom udało się bowiem zakwalifikować do trzeciego sezonu Flashpoint, gdzie pokazali się z niezłej strony w meczach przeciw takim zespołom jak: Dignitas, ENCE, Sprout, Complexity, czy mousesports. Czyli jest jakiś promyk nadziei dla tego zespołu!

Jeśli, póki co, uznamy projekt Anonymo za niewypał (włożono w niego przecież ogromne pieniądze jak na polskie warunki; sam transfer Keia i Kylara z Avez kosztował około pół miliona złotych!), to kompletną katastrofą musi być ten ze stajni Copenhagen Flames. Duńczycy właśnie pozbyli się jednego z zawodników z powodu fatalnych wyników (7 kolejnych przegranych spotkań przez ostatni tydzień) i nie znamy nawet jeszcze jego następcy. Anonymo jeśli chce być uważane za poważny zespół, to takich przeciwników musi zjadać na śniadanie.

Copenhagen Flames – Anonymo typy:
wygrana Anonymo, kurs 1.35

Postaw ten kupon w Betclic i odbierz zwrot stawki aż do 550 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIAPL

ZYSK/STRATA: 110 PLN

Zakład bez ryzyka 550 zł:

  • Załóż konto z kodem TYPERIAPL -> rejestracja
  • Zweryfikuj swoje konto gracza
  • Zrób pierwszą wpłatę np. min. 70 i max. 550 zł
  • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
  • Jeśli WYGRASZ – wygrana jest Twoja 
  • Jeśli PRZEGRASZ – otrzymasz zwrot stawki do max. 550 zł
  • Betclic to jedyny bukmacher oferujący zakłady na majową galę Fame MMA 10!