Gotowy kupon #12 | 21 luty

Mój bilans po 6 kuponach: +167.75 PLN ✅

Po blisko miesięcznej przerwie powracamy do serii Gotowe Kupony. Skupiamy się tu przede wszystkim na wypracowaniu jak największej skuteczności i zysku. Typujemy niekoniecznie spotkania hitowe i najbardziej medialne, lecz takie, które naszym zdaniem dają szanse na regularny profit. Moja pierwsza niedzielna propozycja to szybki kupon dublowy na pierwszą część dnia. Startujemy w Serie A o 12:30, a następnie dorzucamy do tego przystawkę przed hitem Premier League, a więc starcie Aston Villa – Leicester rozpoczynające się o 15:05. Powodzenia! Sprawdź zasady promocji 100 zł bez ryzyka.

Załóż konto w BETFAN z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

 

Parma – Udinese
godz. 12:30

typ: Parma strzeli
kurs 1.50

Parma notuje u siebie serię 8 ligowych meczów bez zdobytej bramki! Biorąc pod uwagę, że goście w tym czasie wielokrotnie trafiali na wyjazdach (m.in. 2 gole z Milanem na San Siro), mamy tutaj do czynienia z jakąś kosmiczną statystyczną anomalią. W żadnej z 5 najlepszych lig Europy nie znajdziemy podobnej sytuacji. Parma to przedostatnia drużyna Serie A, więc dlaczego ta seria miałaby zostać przerwana akurat z Udine? Gospodarze stwarzają sobie liczne sytuacje podbramkowe i tylko jakaś niewytłumaczalna siła powoduje, że już tak długo piłka nie może trafić do siatki rywali na ich terenie. Poza tym, dołączyło do nich ostatnio kilku zawodników, którzy mają uratować zespół przed spadkiem. Wśród nich znajdziemy takie nazwiska jak Joshua Zirkzee (wypożyczenie z Bayernu), Graziano Pelle (powrót z Chin), czy też Andrea Conti (transfer z Milanu). Parma jeszcze nie złożyła broni, a ilość sytuacji strzeleckich jakie sobie ostatnio stwarza w końcu powinna zaowocować domowym trafieniem.

__________________

Aston Villa – Leicester
godz. 15:05

typ: obie strzelą
kurs: 1,60

Nasz niedzielny kupon podbijamy jednym z meczów Premier League, a konkretnie starciem Aston Villa – Leicester. Obie ekipy w tym sezonie pozytywnie zaskoczyły, a w przypadku gospodarzy nawet bardzo pozytywnie. Aston Villa pokazała już kilkukrotnie, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy z drużyny walczącej o utrzymanie stała się tą, która potrafi utrzeć nosa nawet najlepszym. Pamiętne 7:2 z Liverpoolem oczywiście nie oddaje rzeczywistego poziomu tego zespołu, jednak fakty są takie, że The Villans mogą sprawić u siebie Lisom niemałe problemy. Poprzednie 5 spotkań tych zespołów z Aston Villą w roli gospodarza kończyło się trafieniami z obu stron. Styl gry obu ekip sugeruje, że ponownie możemy oczekiwać ciekawego widowiska z walką o europejskie puchary w tle.

__________________

ZAŁÓŻ W BETFAN KONTO Z KODEM „TYPERIA” I ODBIERZ ZWROT STAWKI DO MAX. 100 ZŁ, JEŚLI TWÓJ PIERWSZY KUPON NIE WEJDZIE!

ZYSK/STRATA: +111 PLN