Gotowe Kupony: Która drużyna zdoła się utrzymać w Ekstraklasie? Sprawdź: FREEBETY NA MULTILIGĘ!

Finał sezonu dla Podbeskidzia oraz Stali Mielec. Biało-niebiescy powalczą ze Śląskiem Wrocław, natomiast Górali czeka wyjazd na stadion mistrza Polski. Bielszczanie muszą wygrać z Legią i liczyć na to, że Śląsk rozprawi się z przedostatnią Stalą. Czy czeka nas nagły zwrot akcji na ostatniej prostej w Ekstraklasie? Zapraszam do zapoznania się z moją analizą. Postaw dziś kupon z Ekstraklasy i odbierz 5 PLN za każdą bramkę, która padnie na wszystkich boiskach! Np. 20 goli = freebet 100 PLN! Sprawdź tutaj szczegóły akcji promocyjnej na Multiligę.

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Legia – Podbeskidzie (17:30)

Legia Warszawa to oficjalny mistrz Polski w tym sezonie. Wojskowi nie muszą już się specjalnie spinać, chociaż nie powinno zabraknąć im motywacji. Na stadionie zobaczymy bowiem po raz pierwszy od dawna kibiców, którzy już odliczają godziny do mistrzowskiej fety. Czy Czesław Michniewicz wystawi optymalną jedenastkę na jutrzejszy mecz? Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, jednak kursy na gości cały czas spadają. Wszystko za sprawą ogromnej stawki dla Górali, którzy nie tylko muszą wygrać to spotkanie, ale też liczyć na potknięcie Stali ze Śląskiem Wrocław.

Bielszczanie nieprzypadkowo są w strefie spadkowej, chociaż trzeba im oddać to, że w wielu meczach zabrakło im po prostu szczęścia. Sporo punktów tracili w samych końcówkach spotkań. Dodatkowo wyjątkowo słabo wypadła w tym sezonie defensywa Górali, która straciła aż 59 goli – co jest najgorszym wynikiem w całej lidze. Dopóki piłka w grze, wszystko jest jednak możliwe i nie można przekreślać szans przyjezdnych. Do spełnienia marzeń o utrzymaniu niezbędne jest zdobycie przynajmniej jednego gola, co jest jednym z proponowanych typów mojego kuponu.

Legia – Podbeskidzie typy:
gol gości, kurs 1,51

Śląsk Wrocław – Stal Mielec (17:30)

Stal Mielec jest w lepszej sytuacji od Podbeskidzia, ponieważ do szczęścia potrzeba im zaledwie 1 oczka. O sam remis na pewno nie będzie łatwo, ponieważ miejscowy Śląsk w dalszym ciągu liczy się w walce o kwalifikacje do Ligi konfederacji Europy UEFA. Nowe rozgrywki są z pewnością łakomym kąskiem dla wszystkich zespołów, które w ostatnich latach nie miały większych szans na grę w Lidze Mistrzów czy Lidze Europy. Zespół z Mielca w porównaniu do Podbeskidzia wygląda zdecydowanie lepiej w defensywie. Z pewnością poszuka jednak zwycięstwa we Wrocławiu, które definitywnie rozstrzygnęłoby losy walki o utrzymanie. Biorąc pod uwagę potencjał Wrocławian w meczach domowych i ich większy potencjał kadrowy, myślę że nie przegrają tego meczu. Samym remisem nie pogardzą też na pewno Biało-niebiescy.

Śląsk Wrocław – Stal Mielec typy:
1X, kurs 1,43✅

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: ⛔100 PLN

Zakład bez ryzyka 600 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 i max. 600 zł
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możecie od razu wypłacić kasę 
 • Jeśli PRZEGRASZ otrzymasz zwrot stawki do 600 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z łącznym kursem min. 3.80. Możesz wykonać obrót jednym kuponem lub też podzielić go na wiele kuponów, których łączna stawka w sumie złoży się na kwotę zwrotu jaki otrzymałeś.

Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł:

 • Zrób drugą wpłatę na min. 100 zł
 • Otrzymasz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Np. jeśli wpłacisz 500 zł, otrzymasz drugie 500 zł bonusu
 • Kwota bonusu znajdować się będzie na saldzie bonusowym
 • Po obrocie bonusu przeniesiony zostanie on na saldo główne i będziesz mógł go wypłacić. 
 • Bonusem należy obrócić 3-krotnie kuponami z łącznym kursem min. 2.50 i min. trzema zdarzeniami na kuponie.

Więcej o promocjach powitalnych-> KLIK!