Gotowe Kupony: Villarreal wykorzysta brak lidera Celty? Den Haag utrzyma się w Eredivisie?

Villarreal zagra bez wątpienia niesione entuzjazmem po efektownym awansie do finału Ligi Europy. Rywalem Żółtej Łodzi Podwodnej będzie Celta Vigo, która podchodzi do tego spotkania ze sporymi brakami kadrowymi. Jak wypadnie Den Haag, dla którego każdy mecz w holenderskiej Eredivisie jest jak finał? Ostatnia szansa, by się utrzymać w lidze? Zapraszam do zapoznania się z moją analizą. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji dla nowych graczy na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Villarreal – Celta Vigo (18:30)

Villarreal rozgrywa świetny sezon, który może być jeszcze lepszy 26 maja, gdy to zmierzy się w finale w Gdańsku z Manchesterem United. Stawką będzie puchar Ligi Europy, także trofeum bardzo cenne dla Unaia Emery’ego, który wyjątkowo upodobał sobie to trofeum jeszcze za czasów trenowania Sevilli. Główny atut gospodarzy to przede wszystkim formacja ofensywna. Największe spustoszenie w szeregach rywali sieje bramkostrzelny duet Paco Alcacer & Gerard Moreno. Wysokie noty za swoje występy zbierał też Samu Chukwueze. Występ Nigeryjczyka jest jednak niepewny z powodu urazu w rywalizacji z Arsenalem. Czy Villarreal wykorzysta braki kadrowego swojego rywala z Vigo?

Celta Vigo prezentuje się w bieżącej kampanii ligowej bardzo przeciętnie. Największym problemem gości jest niewątpliwie formacja defensywna, która dopuściła do straty aż 51 bramek w 34 meczach. Kolejną niesprzyjającą okolicznością są częste kontuzje. W jutrzejszym meczu na pewno zabraknie takich zawodników jak Ruben Blanco, Jose Aidoo, Jeison Murillo, Renato Tapia czy Sergio Alvarez. Najbardziej odczuwalny będzie jednak bez wątpienia brak Iago Aspasa, który jest żywą legendą i motorem napędowym Celty. Proponowany typ na niedzielną rywalizacje to podwójna szansa na wygranie 1. połowy lub całego meczu pod zespół Villarreal.

Villarreal – Celta Vigo typy:
Villarreal 1. poł lub mecz, kurs 1,65

 

Zwolle – ADO Den Haag (14:30)

Sytuacja w holenderskiej Eredivisie wciąż jest niejasna. Szczególnie ciekawie jest na dnie tabeli, gdzie ostatnia drużyna – ADO Den Haag, wciąż ma realne szanse na utrzymanie. Goście nie mają łatwego zadania, bowiem strata do bezpiecznej pozycji wynosi aż 6 punktów. Optymizm może budzić niewątpliwie wygrana najsłabszej ekipy w lidze z Feyenoordem. W przypadku Zwolle można mówić już o przedwczesnych wakacjach, bowiem utrzymanie w lidze jest już pewne a o nic więcej nie może już walczyć. Miejscowi dobrze odnajdują się w Eredivisie, jednak ich największym bólem głowy jest formacja defensywna. Zwolle straciło bowiem aż 48 bramek w 31 meczach ligowych. Przewiduje, że skazywani na porażkę goście zdobędą przynajmniej jedną bramkę. Kurs na to zdarzenie nie jest zbyt atrakcyjną opcją, jednak w połączeniu ze spotkaniem Villarreal – Celta, otrzymamy ładne podwojenie z kursem 2.28.

Zwolle – Den Haag typy:
gol gości, kurs 1,38

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: ⛔50 PLN

Zakład bez ryzyka 600 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 i max. 600 zł
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możecie od razu wypłacić kasę 
 • Jeśli PRZEGRASZ otrzymasz zwrot stawki do 600 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z łącznym kursem min. 3.80. Możesz wykonać obrót jednym kuponem lub też podzielić go na wiele kuponów, których łączna stawka w sumie złoży się na kwotę zwrotu jaki otrzymałeś.

Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł:

 • Zrób drugą wpłatę na min. 100 zł
 • Otrzymasz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Np. jeśli wpłacisz 500 zł, otrzymasz drugie 500 zł bonusu
 • Kwota bonusu znajdować się będzie na saldzie bonusowym
 • Po obrocie bonusu przeniesiony zostanie on na saldo główne i będziesz mógł go wypłacić. 
 • Bonusem należy obrócić 3-krotnie kuponami z łącznym kursem min. 2.50 i min. trzema zdarzeniami na kuponie.

Więcej o promocjach powitalnych-> KLIK!