Gotowe Kupony: GROMDA i Ekstraklasa na rozgrzewkę przed bukmacherskim weekendem!

Moje wczorajsze propozycje, to 3/4 trafione typy, jednak w konsekwencji tylko jeden wygrany dubel i czwartek zakończył się dla mnie z bilansem +1,57 zł, a więc z pewnością bank nie został rozbity 🙂 Na piątkową rozgrzewkę przed weekendem mam dla Was dwie propozycje. Pierwsza z nich to klasyczny dubel na podwojenie z Ekstraklasą, a także galą walk na gołe pięści GROMDA. Gramy w Betclic! Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIAPL i odbierz zakład bez ryzyka 550 zł! 

Odbierz zwrot stawki do 550 zł za pierwszy nietrafiony kupon zagrany w Betclic!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIAPL

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

 

Górnik Zabrze – Jagiellonia (18:00)

W pierwszym piątkowym spotkaniu 29. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmie u siebie Jagiellonię Białystok. Jakie typy wybrać? Gospodarze są zdaniem bukmacherów faworytem tego starcia, aczkolwiek trzeba uczciwie przyznać, że obie drużyny grają w ostatnim czasie lekki „piach”. Zabrzanie wygrali tylko 1 z 11 ostatnich meczów. Bilans ostatnich tygodni w wykonaniu Jagi nie prezentuje się o wiele lepiej, jednak białostoczanie  nie zanotowali aż tak pokaźnej liczby porażek. W porównaniu z wyczynami Górnika ostatnie 1,5 miesiąca w wykonaniu gości można byłoby nazwać nawet przyzwoitymi. Zaledwie 2 przegrane na 7 spotkań wyglądają naprawdę nieźle.

Zabrzanie od początku kwietnia rozgrali 6 meczów, z których przegrali aż 5! Wysokie kursy na przyjezdnych wynikają po części z ich delikatnych problemów kadrowych (brak Runje i Bojana Nasticia), ale odnoszę wrażenie, że braki te nie powinny diametralnie wpłynąć na losy meczu. Jagiellonia jest bardziej regularna, przegrała tylko 1 z 5 ostatnich ligowych meczów z Górnikiem, a ostatniej kolejce Jaga urwała punkty Rakowowi Częstochowa. Nie widzę, żadnych przeciwskazań, by i dziś sięgnęła po przynajmniej jedno oczko, a może i pełną pulę. To spotkanie bez wyraźnego faworyta, dlatego korzystam z moim zdaniem zawyżonych kursów na zespół Rafał Grzyba.

Górnik – Jagiellonia typy:
X2, kurs 1.79


Kubiszyn – Strzelczyk (21:00)

Kolejna GROMDA już w piątkowy wieczór, a jeden z jej głównych bohaterów to triumfator trzeciej edycji Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn. Rywalem Kubiszyna będzie Paweł „Byku” Strzelczyk – 35-letni wrocławski kickboxer dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi. Panowie zmierza się w tzw. super walce, która rozgrywana będzie poza drabinką turniejową gali GROMDA 5. Czy typy na wygraną Kubiszyna to dobre wyjście? Strzelczyk jest od swojego rywala wyższy (196 vs 182) i cięższy (99 vs 94), jednak raczej to nie warunki fizyczne będą odgrywały tutaj kluczową rolę. Kubiszyn to zawodowiec, walczący inteligentnie, dobrze poruszający się na nogach i w skali GROMDY dysponujący gigantycznym doświadczeniem oraz wyszkoleniem technicznym. Starcie ze znaczenie większym od niego i groźnie wyglądającym rywalem z pewnością sprzeda się świetnie, a jeszcze lepiej będzie prezentować się sama walka, w której Dawid musi stawić czoła Goliatowi.

Kubiszyn jest zawodowcem, na GROMDZIE walczył już z większym i cięższymi od siebie i każdą z tych walk wygrywał. W każdej pokazywał również wielkie umiejętności i równie wielki hart ducha. W 2020 roku miał okazję mierzyć się w boksie zawodowym z Adamem Balskim i choć przegrał, to pokazał kawał solidnego rzemiosła. Myślę, że Kubiszyn da kolejne świetne widowisko, a Paweł „BYKU” Strzelczyk będzie musiał uznać jego wyższość. Strzelczyk na GROMDZIE 4 osiągnął finał, w którym przegrał z Tomaszem Gromadzkim – rywalem również znacznie niższym i mniejszym, jednak od lat walczącym w boksie zawodowym. Niektórzy zastanawiają się, czy walka „Zadymy” z „Bykiem” potoczyłaby się inaczej, gdyby nie kontuzja Strzelczyka. Osobiście szczerze w to wątpię. Zawodowiec w starciu z solidnym amatorem – nawet posiadającym nad nim wyraźną przewagę warunków fizycznych – w większości przypadków i tak będzie górą.

Strzelczyk – Kubiszyn typy:
Kubiszyn, kurs 1.30

Postaw ten kupon w Betclic i odbierz zwrot stawki aż do 550 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIAPL

ZYSK/STRATA: ⛔100 PLN

Zakład bez ryzyka 550 zł:

  • Załóż konto z kodem TYPERIAPL -> rejestracja
  • Zweryfikuj swoje konto gracza
  • Zrób pierwszą wpłatę np. min. 70 i max. 550 zł
  • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
  • Jeśli WYGRASZ – wygrana jest Twoja 
  • Jeśli PRZEGRASZ – otrzymasz zwrot stawki do max. 550 zł
  • Betclic to jedyny bukmacher oferujący zakłady na majową galę Fame MMA 10!