Gotowe Kupony: Czwartkowy dubel w cieniu hitów Ligi Europy!

Moja wczorajsza propozycja dubla ostatecznie zakończyła się niepowodzeniem, a siła doświadczenia Realu została przeze mnie zdecydowanie przeceniona. W czwartek postanowiłem odwrócić wzrok od europejskich pucharów i zerknąć na nieco mniej medialne spotkania. W poniższej propozycji znajdziecie typy bukmacherskie na starcia Hertha Berlin – SC Freiburg, a także wieczorny mecz ligi portugalskiej Farense – Guimaraes. Ponownie gramy w Fortunie, gdzie dla nowych graczy czeka m.in. darmowy zakład 20 zł i przede wszystkim zakład bez ryzyka aż do 210 zł! Szczegóły promocji powitalnych w Fortunie znajdziecie na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz zwrot stawki do 210 zł za pierwszy nietrafiony kupon zagrany w Fortunie!
Odbierz zakład bez ryzyka -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!


Hertha Berlin – SC Freiburg 

W jedynym czwartkowym meczu 30. kolejki Bundesligi Hertha Krzysztofa Piątka podejmie u siebie SC Freiburg. Jakie typy proponuję wybrać na to spotkanie? Gospodarze w ostatnim okresie zaczęli notować nieco lepsze wyniki, dzięki czemu nie stracili kontaktu ze swoimi rywalami w walce o utrzymanie. Przedostatnia Hertha ma aktualnie 2 punkty straty do szesnastego Koln oraz 3 do  Arminii (15) i Werderu (14). Biorąc pod uwagę, że gospodarze mają aktualnie dwa zaległe spotkania, w dole tabeli Bundesligi może zmienić się jeszcze naprawdę sporo. Myślę natomiast, że Piątek i spółka będą mieli duże problemy, aby ugrać w czwartek zwycięstwo. W stołecznej ekipie do gry nie są zdolni m.in. Jarsteina, Lukebakio, Plattenhardt, czy Netz, podczas gdy dziewiąty w tabeli Freiburg wystąpi w najmocniejszym zestawieniu.

Goście jeszcze do niedawna pozostawali w walce o europejskie puchary i choć ostatnie wyniki sprawiły, że niemal utracili na nie już jakiekolwiek szanse, to i tak nie stoją tutaj na straconej pozycji. Zryw Herthy i coraz regularniej wpadające na jej konto punkty trzeba docenić, jednak nie wolno zapominać, że zespół ten odniósł tylko 2 wygrane w 15 ostatnich kolejkach, a większości występów Piątka i spółki po prostu nie dało się oglądać. Fatalne pudło naszego napastnika z ostatniej kolejki jest podsumowaniem sezonu w wykonaniu Berlińczyków, a kursy rzędu 3,55 na wygraną Freiburga chyba nieco przesadzone. Goście wygrali 3/4 ostatnie mecze z Herthą, a licząc ostatnie 15 spotkań przeciwko Die Alte Dame musieli uznać jej wyższość tylko 2 razy. Myślę, że X2 to w tym spotkaniu opcja warta grzechu, nawet pomimo lekkiej zwyżki formy gospodarzy.

Hertha – Freiburg typy:
X2, kurs 1.79


Farense – Guimaraes

Mój czwartkowy kupon, którego głównym punktem jest oczywiście typ z Bundesligi, zdecydowałem się uzupełnić o spotkanie z portugalskiej Primeira Liga. Farense podejmie tam w ramach meczu 31. kolejki Vitorię Guimaraes i podobnie jak Hertha spróbuje wydźwignąć się z dna tabeli. Tak jak i w Niemczech, tak i w Portugalii ekipie walczącej o ligowy byt przyjdzie jednak zmierzyć się z zespołem o wyraźnie wyższej jakości. W przypadku Farense oponentem będzie szósta w tabeli Vitoria, która wciąż ma szanse na zajęcie miejsca premiowanego grą w pucharach. Są to oczywiście szanse niewielkie i tak jak w przypadku Freiburga przede wszystkim matematyczne, natomiast z pewnością nie można powiedzieć, że goście już o nic nie grają.

Ligowy outsider kontra zespół pod formą, ale przez większość sezonu spisujący się bardzo dobrze. W takich przypadkach kursy na gości bywają często naprawdę niezłe i podobnie jak w starciu Herthy z Freiburgiem, tak i tutaj kieruję się w stronę przyjezdnych. Po pierwsze dlatego, że Farense traci u siebie bramki niemal… zawsze! Gospodarze nie potrafili zachować na własnym terenie czystego konta aż w 17 z 18 ostatnich występów. Po drugie, tracili również przynajmniej jednego gola w 9/9 ostatnich bezpośrednich pojedynków z Vitorią Guimaraes. Wydaje mi się, że trafienie dla gości powinno być tutaj formalnością, a ich brak formy i bezbarwna w ostatnim okresie gra zostaną nadrobione przewagą piłkarskiej jakości.

Farense – Guimaraes typy:
goście strzelą, kurs 1.44

Postaw ten kupon w Fortunie i odbierz zwrot stawki aż do 210 zł, jeśli go nie trafisz!
Zarejestruj się w Fortunie! -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: 100 PLN


Darmowy zakład 20 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA-> rejestracja
 • Otrzymasz w prezencie 20 PLN w postaci 2800 punktów lojalnościowych. Punkty możesz wymienia na darmowe zakłady lub specjalne bonusy w e-shopie Fortuny.
 • Aby otrzymać darmowy zakład 20 zł nie musisz dokonywać pierwszej wpłaty – to idealny sposób na przetestowanie działania serwisu
 • Po skorzystaniu z darmowego zakładu wciąż przysługują Ci pozostałe bonusu powitalne: zakład bez ryzyka i bonus od pierwszej wpłaty

Zakład bez ryzyka 210 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę (pamiętaj, że im wyższa pierwsza wpłata, tym wyższy bonus 100% od wpłaty do max. 1000 zł)
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możesz od razu wypłacić kasę
 • Jeśli PRZEGRASZ masz zwrot stawki do 210 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z dowolnym kursem i dowolną liczbą zdarzeń na kuponie – nawet singlem z kursem 1.14!   

Bonus 100% wpłaty do 2000 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Oprócz zakładu bez ryzyka 210 zł otrzymasz również bonus 100% od wpłaty – Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony max. do 2000 zł
 • W ciągu 30 dni zagraj łącznie za 4-krotność pierwszej wpłaty (jeśli wpłaciłeś 50 zł, postaw kupony łącznie za 200 zł).
 • Zaliczane są kupony z min. 3 spotkaniami i min. kursem łącznym 1,60.
 • Po spełnieniu powyższych warunków będziesz mógł wypłacić bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 2000 zł.

Więcej informacji o promocjach w Fortunie -> KLIK!