Gotowe Kupony: sobota z CS:GO!

Rusza grupa B ESL Pro League Season 14. Z tej okazji skromny kupon z CS:GO na sobotę – idealny na podwojenie stawki. Sierpień cały czas bardzo udany w moim wykonaniu (+230 zł zysku). Łącznie 5 kuponów, 14 zapodanych typów, z których 12 wytypowałem prawidłowo. Wczoraj zabrakło tylko jednej bramki, aby trafić kolejny kupon z kursem +6. Gramy w Fortunie! Załóż konto z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł. Jeśli Twój kupon nie wejdzie, masz zwrot stawki, który przed wypłatą wystarczy obrócić TYLKO JEDEN RAZ z min. kursem zaledwie 1.14! Dodatkowo, otrzymasz też darmowe 20 zł bez depozytu! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

G2 – Sinners (13:30)

Spotkanie otwierające zmagania w grupie B ESL Pro League Season 14. Niewątpliwym faworytem do wygrania grupy jest G2, a kurs zdarzenie na to zdarzenie w Fortunie wynosi 2.25. Najsłabszym zespołem według bukmacherów są Czesi z Sinners. Z obydwoma przewidywaniami się zgadzam. Chociaż na pewno Sinners pokażą się z dużo lepszej strony niż Bad News Bears i spokojnie stać ich na jakąś wygraną w grupie. Nie nastąpi to jednak z G2, których typuję do spokojnego zajęcia podium w tym turnieju.

G2 – Sinners typy:
wygrana G2, kurs 1.27 ⛔

K23 – Young Ninjas (16:00)

Odchodzimy na chwilkę od ESL Pro League i skupimy się na pomniejszych rozgrywkach Malta Vibes Knockout Series 1. Mam nadzieję, że K23 miało produktywny player break, bo do tej pory bardzo zawodzą, pomimo ogromnego potencjału drzemiącego w tej ekipie. Powrót do rozgrywek na pewno był udany, bo z łatwością ograli 4glory (16:5, 16:10). Teraz pora na Young Ninjas, którzy na początku roku napsuli im trochę krwi. Łącznie w tym okresie grali ze sobą 8 map, z czego 3 padły łupem YN – wszystkie po niesamowicie zaciętych dogrywkach. Tylko tamten skład Young Ninjas był zdecydowanie lepszy od tego dzisiejszego.

K23 – Young Ninjas typy:
wygrana K23, kurs 1.36

Zagraj kurs 25.00 na bramkę Lukaku z Arsenalem!

Complexity – ForZe (20:00)

Complexity podczas player-break dokonało jednej zmiany w składzie. Wymienili bowiem RUSHa na es3taga. Wszyscy narzekają, że niepotrzebnie pozbyto się supporta, ale według mnie jest to świetna zmiana. W tej grze w końcu chodzi o to, żeby dobrze strzelać, a w tym RUSH był fatalny (0.89 rating w 2021!). Niestety, Complexity nie zobaczymy w nowej, lepszej odsłonie, ponieważ z powodów zdrowotnych wypadł konfig, czyli ich najlepszy zawodnik. Zmiennikiem będzie Natosaphix, który ostatni raz w poważnym zespole grał w 2019 roku. Nie jest złym graczem, ale jest snajperem, a w Complexity na tej pozycji jest poizon będący w katastrofalnej formie. Nie wiem jakim cudem ma to wypalić.

Complexity – ForZe typy:
ForZe wygra mapę, kurs 1.32
 

Postaw ten kupon w Fortunie i odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA