Gotowe Kupony: trebel z kursem 5.19 na rewanże 3. rundy!

Pierwsze spotkania trzeciej rundy kwalifikacji do Ligi Europy oraz Ligi Konferencji dały całkiem nieźle zarobić. Udało mi się wtedy ustrzelić kupon z kursem 6.36, który przyniósł dokładnie +138 zł zysku. Czemu by tego wyczynu nie powtórzyć w rewanżach? Gramy w Fortunie! Załóż konto z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł. Jeśli Twój kupon nie wejdzie, masz zwrot stawki, który przed wypłatą wystarczy obrócić TYLKO JEDEN RAZ z min. kursem zaledwie 1.14! Dodatkowo, otrzymasz też darmowe 20 zł bez depozytu! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Molde – Trabzonspor (18:00)

Ciekawe to Molde. W Trabzonie udało im się zremisować 3:3, a trzy dni później z Haugesund w lidze, taki sam wynik mieli już do połowy. Na tym jednak nie poprzestali i ostatecznie udało im się wygrać to spotkanie 5:4. Z Trabzonsporem zaś mieli nadzwyczaj dużo szczęścia, bo nie dość, że oddali łącznie trzy strzały na bramkę rywali i każdy z nich wpadł za linię bramkową, to Turcy jeszcze zmarnowali jedenastkę w ostatniej minucie doliczonego czasu! Trabzonspor oddał też łącznie o 18 strzałów więcej od Molde! Turcy w rewanżu powinni dopiąć swego, a kurs na zdarzenie jest bardzo przyzwoity.

Molde – Trabzonspor typy:
awans Trabzonsporu, kurs 1.96

Celtic – Jablonec (20:45)

W Czechach obyło się bez niespodzianki i Celtic dość łatwo wbił drużynie z Jablonca cztery bramki, tracąc przy tym dwie. Był to niezwykle otwarty pojedynek, w którym gospodarze oddali aż piętnaście strzałów, a goście osiemnaście! Z łącznie 33 prób, 14 posłano w światło bramki. Nie widzę zatem powodu, dla którego w meczu rewanżowym miałoby być inaczej. Jablonec nie ma nic do stracenia, a piłkarze Celticu będą mieli mnóstwo okazji do przeprowadzania zabójczych kontrataków. Gramy over.

Celtic – Jablonec typy:
powyżej 2.5, kurs 1.44

Osijek – CSKA Sofia (21:15)

W Europie nie ma już słabych drużyn. No może poza naszymi zespołami z Ekstraklasy. Pogromcy Pogoni Szczecin w drugiej rundzie kwalifikacji, którym podopieczni Kosta Runjaicia nie byli w stanie strzelić nawet jednej bramki, pojechali tydzień później do trzeciej drużyny poprzedniego sezonu w Bułgarii i dostali od nich cztery bramki. Całe szczęście Osijkowi udało się wbić drugiego gola w 94. minucie, dzięki czemu mają jeszcze szanse powalczyć w rewanżu. Ale żeby tego dokonać, muszą atakować od pierwszej minuty. Spodziewam się, że nabiją przy tym sporą ilość kornerów, które zdają się ostatnio uwielbiać. Ostatnie trzy mecze Osijek to: 9 rożnych ze Slavenem Belupo, 8 z CSKA Sofią oraz 12 z Dragovljac. Jeśli macie u swojego bukmachera rożne samych gospodarzy to polecam wybrać tę opcję.