Gotowe Kupony: ATP Madryt i Liga Europy o 216 zł!

Na dziś przygotowałem dla Was piłkarski kupon z kursem 2.58, ale oprócz tego również propozycja drugiego AKO – tym razem zawierającego spotkanie z Ligi Europy. Poza typami na Arsenal – Villarreal dorzuciłem mecz w ramach tenisowego turnieju ATP w Madrycie, w którym zmierzą się Daniel Evans oraz Sascha Zverew. Razem daje nam to kursik 2.14, mniej więcej na podwojenie stawki. Ponownie gramy w Fortunie, gdzie dla nowych graczy czeka m.in. darmowy zakład 20 zł i zakład bez ryzyka aż do 210 zł! Szczegóły promocji powitalnych w Fortunie znajdziecie na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz zwrot stawki do 210 zł za pierwszy nietrafiony kupon zagrany w Fortunie!
Odbierz zakład bez ryzyka -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!


Evans – Zverev (19:00)

Pewniaków – jak wiadomo – po prostu nie ma, a tym bardziej w tenisie. Propozycja z turnieju ATP w Madrycie wydaje się jednak naprawdę solidna i choć raczej nie schylam się po tak niskie kursy, to dla potrzeb kuponu zdecydowałem się zrobić wyjątek. Daniel Evans grał z Alexem Zverevem jak dotychczas tylko dwa razy. Aktualny bilans ich spotkań wynosi 1-1, natomiast nie przywiązywałbym do niego większej uwagi. Mecze odbyły się 4-5 lat temu i to dodatkowo na hardzie. Warto podkreślić, że Zverev triumfował w Madrycie w 2018 roku, a w 2019 i 2017 osiągał ćwierćfinał. Takich osiągnięć na tamtejszej mączce nie ma Evens, który w całej swojej karierze nie wygrał jeszcze nigdy turnieju na nawierzchni ziemnej. Za Zverevem przemawia w tym spotkaniu niemal wszystko.

Nieźle odnajduje się on na całkiem szybkiej – jak na mączkę – madryckiej nawierzchni, pokonał w pierwszej rundzie wymagającego Nishikoriego, a przede wszystkim potrzebuje przełamania po ostatnim okresie gry w kratkę. W starciu z Japończykiem Sascha poruszał się dobrze, „siedział” mu serwis i najogólniej rzec ujmując prezentował się dość świeżo. W starciu z ustępującym mu niemal w każdym aspekcie gry Evansem znaczenie może mieć fakt, że Brytyjczyk w ostatnim czasie grał dość dużo i intensywnie. Będzie to 10 mecz Evansa od początku kwietnia, podczas gdy tenisista na którego stawiam zanotował w tym okresie tylko 5 spotkań. Myślę, że pomimo dobrej formy Evansa na niedawnym turnieju w Monaco, to Zverev zamelduje się w kolejnej rundzie. Pora, by w Sacha w końcu na poważnie odpalił swój sezon na kortach ziemnych!

Evans – Zverev typy:
Zverev wygra, kurs 1.26


Arsenal – Villarreal (21:00)

Angielscy kibice mają sporo powodów do radości. Po Manchesterze City i Chelsea w finale europejskiego pucharu z pewnością zamelduje się również Manchester United, a spore szanse ma wciąż Arsenal. Analizę starcia Kanonierów z Villarrealem autorstwa Łukasza może sprawdzić tutaj, a tymczasem ja zdecydowałem się na wytypowanie drużyny, która awansuje w tej parze do finału Ligi Europy. Dlaczego będzie to moim zdaniem Villarreal i właśnie typy na Hiszpanów zawiera mój drugi dzisiejszy kupon?

Po pierwsze dlatego, że przyjeżdżają na Emirates Stadium z przewagą jednej bramki. Co prawda jest ona dość prosta do zniwelowania, a Kanonierom wystarczy nawet skromne 1:0, jednak nie chce mi się wierzyć w taki obrót spraw. Londyńczycy tracili przynajmniej jedną bramkę w 9/9 ostatnich domowych meczów oraz w 8/9 ostatnich meczów w Lidze Europu. Tymczasem Villarreal zdobywał przynajmniej jedną bramkę w 14/14 poprzednich występów we wszystkich rozgrywkach. Czyste konto gospodarzy wydaje się tutaj ze statystycznego punktu widzenia bardzo wątpliwe.

Po drugie dlatego, że Villarreal to zwyczajnie nie są „ogórki” i wiedzą jak utrzymywać przewagę w dwumeczach. Żółte Łodzie Podwodne awansowały w 15 na 16 sytuacji, w których wygrywały pierwszy mecz w fazie play-off europejskich pucharów. Co więcej, w Lidze Europy Villarreal nie przegrał żadnego z 13 ostatnich występów i ma serię aż 9 zwycięstw z rzędu! Arsenal traci, a także zdobywa naprawdę sporo bramek i nie jest bez szans na awans, natomiast typy na gości wydają się tutaj bardziej logiczne. Londyńczycy nie przekonują, wystąpią bez zawieszonego za czerwoną kartkę Daniego Ceballosa i wygrali tylko 3 z 10 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach. Typy na awans Villarreal lub alternatywnie BTS powinny być dobrym wyborem.

Arsenal – Villarrel typy:
awans gości, kurs 1.70
alternatywa: obie strzelą, kurs 1,65

Postaw ten kupon w Fortunie i odbierz zwrot stawki aż do 210 zł, jeśli go nie trafisz!
Zarejestruj się w Fortunie! -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: +101.57✅


Darmowy zakład 20 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA-> rejestracja
 • Otrzymasz w prezencie 20 PLN w postaci 2800 punktów lojalnościowych. Punkty możesz wymieniać na darmowe zakłady lub specjalne bonusy w e-shopie Fortuny.
 • Aby otrzymać darmowy zakład 20 zł nie musisz dokonywać pierwszej wpłaty – to idealny sposób na przetestowanie działania serwisu
 • Po skorzystaniu z darmowego zakładu wciąż przysługują Ci pozostałe bonusu powitalne: zakład bez ryzyka i bonus od pierwszej wpłaty

Zakład bez ryzyka 210 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę (pamiętaj, że im wyższa pierwsza wpłata, tym wyższy bonus 100% od wpłaty do max. 2000 zł)
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możesz od razu wypłacić kasę
 • Jeśli PRZEGRASZ masz zwrot stawki do 210 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z dowolnym kursem i dowolną liczbą zdarzeń na kuponie – nawet singlem z kursem 1.14!   

Bonus 100% wpłaty do 2000 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Oprócz zakładu bez ryzyka 210 zł otrzymasz również bonus 100% od wpłaty – Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony max. do 2000 zł
 • W ciągu 30 dni zagraj łącznie za 4-krotność pierwszej wpłaty (jeśli wpłaciłeś 50 zł, postaw kupony łącznie za 200 zł).
 • Zaliczane są kupony z min. 3 spotkaniami i min. kursem łącznym 1,60.
 • Po spełnieniu powyższych warunków będziesz mógł wypłacić bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 2000 zł.

Więcej informacji o promocjach w Fortunie -> KLIK!