Gotowe Kupony: Ekstraklasa i Bundesliga na wieczór, czyli dubel z kursem 2,61!

Jeśli nie widzieliście pierwszej dzisiejszej propozycji odsyłam Was tutaj, a tymczasem lecimy z kolejnym kuponem – kurs 2,61 i walka o 230 zł! Czy Ekstraklasa okaże się szczęśliwa? Miejmy nadzieję, bo to już drugie sugerowane AKO na piątek zawierające mecz z najlepszej ligi świata. Dorzucam do niego spotkanie w ramach niemieckiej Bundesligi, w którym Augsburg spróbuje nieco zwiększyć swoją przewagę nad strefą spadkową. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji dla nowych graczy na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Stuttgart – Augsburg (20:30)

W poprzedniej kolejce Augsburg przegrał bardzo ważny mecz z Koln 2:3 i wciąż nie może być pewien utrzymania. Porażka z bezpośrednim rywalem w walce o miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej z pewnością boli, ale pora się otrząsnąć, bowiem naprawdę źle, to może się dopiero zrobić. Rywalem ekipy Roberta Gumnego (strzelił gola z Koln) będzie Stuttgart, który z 39 punktami zajmuje 9. miejsce i raczej nie musi się już martwić o swój ligowy byt. Sądzę, że goście powalczą tutaj o przynajmniej punkt, jednak w końcowym rozrachunku może zabraknąć im piłkarskiej jakości, aby zgarnąć pełną pulę.

Augsburg przegrał aż 7 z 8 ostatnich meczów wyjazdowych, jednak w tym czasie bardzo regularnie punktował i trafiał u siebie. Stuttgart z kolei wpadł w mały kryzys, który chyba spowodowany jest lekkim rozluźnieniem piłkarzy i świadomością niemal pewnego utrzymania. Gospodarze przegrali 4 mecze z rzędu, ale sprawiedliwie trzeba im oddać, że mierzyli się w nich ze ścisłą ligową czołówką i wspomniane porażki można tym jakoś uzasadniać. Z Augsburgiem Stuttgart powinien wrócić na właściwe tory, choć ostateczny rezultat tego meczu nie jest oczywisty. Gospodarze będą mieć w pamięci wyjazdową wygraną 4:1 ze stycznia, ale w piątkowy wieczór scenariusz oraz waga spotkania będą zupełnie inne.

Zarówno gospodarze i jak i goście mają aktualnie odmienne cele, ale nie ma wątpliwości, że obie ekipy wyjdą dziś powalczyć o pełną pulę. Stuttgart potrzebuje odbić się po 4 porażkach z rzędu, zaś Augsburg pilnie musi zbierać punkty konieczne do utrzymania. Stawiam, że powinniśmy zobaczyć tutaj trafienia z obu stron. W ostatnich 2 bezpośrednich spotkaniach tych zespołów padło aż 11 goli! Trudno spodziewać się aż takiego gradu trafień i utrzymania tej niesamowitej średniej, jednak wydaje się, że typy na BTS są tutaj spokojnie do gry. Stuttgart i Augsburg raczej nie imponują żelazną defensywą, a ich motywacja w dzisiejszym meczu powinna przesądzić o tym, że nie przerodzi się on jedynie w bezbarwną partię piłkarskich szachów.

Stuttgart – Augsburg typy:
obie strzelą, kurs 1,62


Zagłębie – Pogoń (20:30
)

Drugie dzisiejsze spotkanie 29. kolejki Ekstraklasy to Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin. Gospodarze wciąż pozostają w grze o europejskie puchary, podczas gdy goście niezależnie od wyników i tak są już pewni gry w drugiej rundzie eliminacji do Europa Conference League. Jest to możliwe dzięki zdobyciu przez Raków Częstochowa Pucharu Polski. Oznacza to, że przynajmniej w teorii znacznie bardziej zmotywowane powinno być Zagłębie. Pogoń ma już europejskie puchary, a jej przewaga na czwartym Piastem jest zbyt duża, by Szczecinianie wypadli z ligowego podium. Myślę, że Miedziowi poszukają dziś przełamania po dwóch remisach i nie dadzą wyrwać sobie trzech punktów.

Ekipa z Dolnego Śląska ma naprawdę mocny finisz sezonu, nie przegrała żadnego z pięciu ostatnich spotkań i w mojej opinii jest w tym meczu minimalnym faworytem. Pogoń nie gra już o nic konkretnego, przegrała 4 z 6 poprzednich spotkań wyjazdowych i będzie musiała się naprawdę mocno napocić, aby wywiedź z Lubina przynajmniej punkt. Porażka ze Stalą i domowy remis z Wartą pokazują, że Szczecinianie w końcówce sezonu nieco wypadli z dobrego rytmu i nie zdziwię się, jeśli w ostatnich dwóch kolejkach zobaczymy tego kolejne przykłady. Stawiam na wygraną gospodarzy z „podpórką”, a więc 1X.

Zagłębie – Pogoń typy:
1X, kurs 1,61

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: +130 PLN✅

Zakład bez ryzyka 600 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 i max. 600 zł
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możecie od razu wypłacić kasę 
 • Jeśli PRZEGRASZ otrzymasz zwrot stawki do 600 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z łącznym kursem min. 3.80. Możesz wykonać obrót jednym kuponem lub też podzielić go na wiele kuponów, których łączna stawka w sumie złoży się na kwotę zwrotu jaki otrzymałeś.

Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł:

 • Zrób drugą wpłatę na min. 100 zł
 • Otrzymasz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Np. jeśli wpłacisz 500 zł, otrzymasz drugie 500 zł bonusu
 • Kwota bonusu znajdować się będzie na saldzie bonusowym
 • Po obrocie bonusu przeniesiony zostanie on na saldo główne i będziesz mógł go wypłacić. 
 • Bonusem należy obrócić 3-krotnie kuponami z łącznym kursem min. 2.50 i min. trzema zdarzeniami na kuponie.

Szczegółowe informacje o promocjach w Betfan -> KLIK!