Typy na czwartkowy „Hejt Park”

Już dziś wieczorem kolejny „Hejt Park” i kolejna okazja na skorzystanie z zakładów dotyczących liczby widzów tego programu. Wczorajszy typ na odcinek z Bogusławem Leśnodorskim okazał się trafiony, a oglądalność już któryś raz z rzędu stała na dość przeciętnym poziomie. Czy za kilka godzin zobaczymy powtórkę z rozrywki? Gościem Tomasza Smokowskiego będą trenerzy i komentatorzy tenisa: Lech Sidor i Maciej Synówka. Zakłady na „Hejt Park” dostępne są w Betfan. Rejestrując się z kodem TYPERIA otrzymacie 100 zł w zakładzie bez ryzyka. Zwrot lub wygraną można od razu wypłacić – bez obrotu!

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Przerwa w sezonie ligowym oraz brak jakichkolwiek interesujących rozgrywek sprawiły, że w życiu wielu kibiców pojawiła się pustka. Tęsknota za wielkim sportem częściowo osładzana jest jednak przez…Kanał Sportowy. Różnorodność formatów, prowadzących i zapraszanych gości powoduje, że wszyscy spragnieni atmosfery piłkarskiego (i nie tylko piłkarskiego!) sezonu oraz dyskusji „mejwenów” mogą poczuć się jak ryby w wodzie.

Budzącym największe emocje formatem jest oczywiście „Hejt Park”, w którym do studia dzwonią widzowie, a prowadzący i goście nierzadko muszą zmagać się z bardzo niewygodnymi pytaniami. Po rekordowych odcinkach z Marcinem Najmanem oraz raperem Quebonafide oglądalność „Hejt Parku” zaczęła jednak mocno spadać. Sytuacja ta świetnie potwierdza tezę, że w internecie największym zainteresowaniem cieszy się nie merytoryka, a po prostu dobre show. Jakie typy bukmacherskie warto wybrać? Wydaje się, że oglądalność o godz. 21:30 tym razem nie powinna być nawet w połowie tak dobra jak ostatnio. (około 20 tys. widzów)

Lech Sidor i Maciej Synówka to osoby związane ze środowiskiem tenisowym. Nie ma cienia wątpliwości, że ich rozmowa z Tomaszem Smokowskim wzbudzi o wiele mniejsze zainteresowanie, niż „Hejt Parki”, w których bohaterami byli przedstawiciele świata piłki nożnej. Tenis nie może równać się u nas popularnością z futbolem, dlatego warto nastawić się na kulturalną i merytoryczną dyskusję. Nie spodziewam się również, by przedstawiciele „białego sportu” mieli uraczyć nas jakimś niespodziewanym show, czy też kontrowersjami. Rekordów popularności dzisiejszy odcinek z pewnością nie pobije.

Bukmacherzy nauczeni doświadczeniem tym razem wystawili o wiele niższe linie. Niska oglądalność jest tutaj niemal pewna, jednak czy aż tak niska jak zdają się sugerować to wystawione kursy? Najrozsądniejszym typem wydaje się chyba zakład na oglądalność wyższą lub równą 7000 widzów. Mobilizacja typerów na forach i grupach bukmacherskich oraz liczba osób zainteresowanych programem powinny sprawić, że linia 7000 widzów MIMO WSZYSTKO może zostać pokryta. Kurs na tą opcję wynosi 1,83.

⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez konieczności obrotu! (+18)⚠️