Niska oglądalność „Hejt Parku”?

W wieczornym „Hejt Parku” na Kanale Sportowym zobaczymy parę Stanowski – Leśnodorski. Jaka będzie oglądalność dzisiejszego odcinka? Po wielkim sukcesie jaki osiągnęła prowadzona przez Mateusza Borka „bitwa” słowna pomiędzy Marcinem Najmanem, a Krzysztofem Stanowskim, wyniki oglądalności popularnego programu są z dnia na dzień coraz niższe. Zakłady na „Hejt Park” dostępne są w Betfan. Rejestrując się z kodem TYPERIA otrzymacie 100 zł w zakładzie bez ryzyka. Zwrot lub wygraną można od razu wypłacić – bez obrotu!

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Brak rozgrywek sportowych, to spory problem dla bukmacherów, którzy nie mogą oferować swoim klientom ciekawych wydarzeń do obstawiania. W związku z powyższym, u wielu z nich możemy w ostatnim czasie natknąć się na zakłady dotyczące właśnie „Hejt Parku”. W środowisku sportowym program cieszy się sporym zainteresowaniem, a każdy kolejny odcinek urasta do rangi sportowego wydarzenia dnia.

Publiczność goszcząca na Kanale Sportowym najwyraźniej ceni sobie jednak głównie popularne „dymy”. Merytoryczne rozmowy z ludźmi świata sportu nie wywołują tak dużych emocji jak np. momentami rynsztokowe wręcz kłótnie Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim, nie wspominając już o kontrowersyjnych telefonach od widzów.

Jak typować dzisiejszy Hejt Park? Zapowiada się na kolejny odcinek, w którym liczba widzów na kanale o godz. 21:30 nie powinna przekroczyć 20. tysięcy. Stanowski i Leśnodorski to dobrzy kumple i możemy spodziewać się tu raczej „wazeliny” oraz dość spokojnej dyskusji. Internetowa społeczność pragnie krwi, nawet kosztem niższego poziomu merytorycznego programu.

Wczorajszy odcinek z kontrowersyjnym i przebojowym Kamilem Grabarą nie zdołał przekroczyć 20 tys. wyświetleń, dlatego też sądzę, że o korzystny wynik może być dziś równie trudno. Leśnodorski w kręgach piłkarskich to znacząca persona, natomiast wątpliwe jest, by miał dać jakieś niespodziewane show. „Hejt Park” powoli zaczyna się niektórym przejadać i wyniki rzędu kilkudziesięciu tysięcy widzów są w tej chwili raczej nieosiągalne. Kurs na 19.999 widzów i mniej o godz. 21:30 wynosi 1,80.

 ⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez konieczności obrotu! (+18)⚠️