DreamHack Open Fall typy CS GO, kursy na zakłady i analiza;

Powracamy do regularnego postowania typów na CS GO, czwartkowy start z IEM Nowy Jork, pomimo wielu wybojów napotkanych na drodze, okazał się być mimo wszystko zwycięski. W sobotę zaś skupię się na drugich rozgrywkach, czyli DreamHack Open Fall. Zapraszam na analizę meczów Spirit – Nemiga oraz FURIA – Liquid, w której znajdziecie proponowane typy CS GO, typy dnia oraz kursy na zakłady. Załóż konto w BETFAN wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz prezent – zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Zwrot/wygraną możesz od razu wypłacić – bez obrotu i dodatkowych wymogów! Szczegóły promocji znajdziesz na końcu tekstu. 

Wyłącz abdlocka, aby poprawnie wyświetlić stronę!

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

G2 – Heroic typy CS GO

Jedno z moich postanowień w ostatnich dniach dotyczyło właśnie zespołu G2 Esports pod wodzą serbskiego prowadzącego. Postanowienie to nie jest zbyt złożone, po prostu dopóki nie trafi tam NiKo (a jest to już prawie przesądzone), to zwyczajnie należy trzymać się od tego zespołu jak najdalej. A może i nawet na nich zarobić parę groszy?

Ich gra po prostu wygląda mocno przeciętnie, cały skład znużony już jest obecną sytuacją i zdają się tylko czekać na nieuchronną zmianę. KennyS już jest cieniem samego siebie, AmaNEk chyba wie, że to on wyleci, a do tego Jackz gra ogromny piach w ostatnich dniach. Tylko bałkańskie duo cały czas pracuje na najwyższych obrotach. Nie zdziwiłbym się jeśli niedługo nie będzie już żadnego Francuza w składzie G2.

Z drugiej strony Heroic, które zaraz po zdobyciu #1 w światowym rankingu dopadła niemała zadyszka. Przegrali bowiem pięć kolejnych meczów, dopiero wczoraj przełamali się łatwo z Endpoint. Jednak nawet w tych przegranych wyglądali bardzo solidnie, a nie byli to wcale tacy łatwi przeciwnicy. Dwukrotnie Astralis, po razie z BIG, FaZe (ci potem wygrali cały turniej) i Natus Vincere. Cały czas zatem są o wiele bardziej kompletnym zespołem niż G2, na których notabene mają już chyba patent. Czekam zatem na 3 miesiąc z rzędu z wygraną przeciw G2 Esports.

G2 – Heroic typy esport CS GO
wygrana Heroic, kurs 1.51

 

NiP – Sprout typy dnia CS GO

No to czeka nas rewanżyk już po dwóch dniach, bo mecz 15 października wygrał 2-0 zespół niemiecko-polski. Trzeba pamiętać, że dla Ninjas in Pyjamas był to pierwszy oficjalny mecz po powrocie nawwka do głównego składu. W piątek zaś już pokazali z ENCE na co ich tak naprawdę stać i spodziewam się, że zrewanżują się dziś bardzo ładnie Sprout. Zwłaszcza gdy będą mieli tyle materiału do przerobienia po ich przegranej 2-1 z North.

Jak widać niewiele brakowało szwedzkiej ekipie w czwartkowym pojedynku, były to dwie zacięte mapy. Gracze North jednak pokazali jak można łatwo Sprout złamać, szczególnie na vertigo czy trainie, które powinniśmy zobaczyć i dzisiaj. Traina może i NiP wybrać jako swój map pick, nie za ciekawie wyglądała gra w defensywie Sprout przeciw North. Na trainie tylko 7 rund ugranych, vertigo zaś tylko 4 i to okraszone hektolitrami potu w samej końcówce połówki.

Ninjas in Pyjamas – Sprout typy CSGO
wygrana NiP, kurs 1.73

Połączenie w dubelku Ninjas in Pyjamas z wygraną Heroic daje nam bardzo satysfakcjonujący kurs, bo aż 2.61. Czyli stawiając za przykładowo 50zł, do zgarnięcia będziemy mieli 115 zł! Nie ma na czekać, jak dla mnie jest to świetna propozycja na sobotę.

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić zwrot/wygraną!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz typy MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus 100% od pierwszego depozytu do 3000 zł (3 x po max. 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria