High League 2 – freebet 20 zł, karta walk, kursy, typy bukmacherskie

Już w sobotę Kraków stanie się stolicą polskiego freak-fightingu, bowiem zawita tam druga gala organizacji High League. Czeka nas 8 pojedynków mniej lub bardziej znanych internetowych celebrytów, zaś walce wieczoru dostaniemy prawdziwą wisienkę na torcie, jaką niewątpliwie będzie starcie Pashabiceps – Owca WK. Kursy i zakłady bukmacherskie na High League 2 dostępne są wyłącznie w Fortunie. Rejestrując się u tego bukmachera z kodem promocyjnym TYPERIA zgarniacie zakład bez ryzyka 600 zł i darmowe 20 zł w prezencie

Odbierz zwrot do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + 20 zł darmowy zakład!
Rejestracja -> KLIK!

 

Jak obstawiać High League bez ryzyka i mieć zwrot kasy za nietrafiony kupon? 

  1. Załóż konto z linku promocyjnego, używając kodu bonusowego „TYPERIA”
  2. W ciągu 3 dni zaakceptuj zakład bez ryzyka po zalogowaniu się na konto
  3. Wpłać min. 50 zł (im wyższa wpłata, tym wyższy zakład bez ryzyka)
  4. W ciągu 5 dni od rejestracji postaw dowolny kupon przedmeczowy lub na żywo
  5. Jeżeli wygrasz, otrzymasz WYGRANĄ
  6. Jeżeli przegrasz, w ciągu 24 h masz ZWROT STAWKI aż do max. 600 zł!
  7. Otrzymasz dokładnie tyle złotych zwrotu, ile postawiłeś!
  8. Przed wypłatą zwrot należy obrócić 1-krotnie stawiając dowolny kupon
  9. Dowolny kupon? Tak! Bez wymogu min. kursu, liczby zdarzeń, czy też kursów poszczególnych zdarzeń. DO-WO-LNY! Nawet z kursem 1.14! 🙂

High League 2 – karta walk

Trzeba przyznać, że włodarze organizacji High League błyskawicznie wskoczyli na najwyższy poziom organizacyjny. Karta walk High League 2 zapełniona jest nazwiskami, które bez trudu powinno kojarzyć większość osób na co dzień śledzących youtube’owo-internetowy świat.

PashaBiceps vs Owca WK
Lexy Chaplin vs Agata „Fagata” Fąk
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej „Big Jack” Jarema
Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk
Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina
Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy” Załęcki
Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka
Konrad Karwat vs Mariusz „Super Mario” Sobczak

High League 2 – kursy bukmacherskie

Jeśli chodzi o kursy bukmacherskie na galę High League 2 trzeba przyznać, że mamy do czynienia z walkami, w których najczęściej widoczny jest zdecydowany faworyt. Na najbardziej wyrównane zapowiada się starcie niskorosłych, pojedynek Disa z Zonym, a także main event Pasha – Owca. W mojej opinii kursy bukmacherskie na niektóre walki wydają się jednak przesadnie „zbite” i jest wielce prawdopodobne, że typy bukmacherskie na któregoś z „pewniaczków” zawiodą w sobotę tysiące typujących.

W kontekście ewentualnych niespodzianek na uwagę zasługuje kobiet. Zarówno Lexy, jak i Fagata mają tutaj szanse na zwycięstwo, a występujący aktualnie rozkład kursów 1.22-3.83 na korzyść Lexy jest mocno zaskakujący. Oczywiście, to za Chaplin przemawia doświadczenie zdobyte na High League 1 i dłuższy staż treningowy, ale warto pamiętać, że influencerka zanotowała wtedy porażkę z niższą i drobniejszą od siebie Natsu, choć zdaniem bukmacherów była wtedy faworytką.

Kursy bukmacherskie dostępne w pojedynku Denis Załęcki – Alan Kwieciński również kuszą. Przewaga siły i wagi to zdecydowane atuty „Bad Boya”, jednak jeśli „Alanik” przetrwa pierwszą rundę, będzie miał spore szanse na wypunktowanie walczącego o tlen, ciężkiego i napompowanego rywala. Warto wybrać typy z kursem 4.04 na posiadającego spore doświadczenie w K-1 Alanika? W przeciwieństwie do większości pozostałych walk z pewnością jest tu ewidentne value i można pokusić się o jakieś zakłady za symboliczną kwotę.

 

High League 2 – zakłady specjalne

W ofercie Fortuny na galę High League 2 znajdują się standardowe zakłady na każdy pojedynek, ale również liczne typy specjalne. Koncentrują się one m.in. na wytypowaniu grupy zwycięzców, czy też wystąpieniu jakichś zdarzeń pobocznych w czasie trwania gali.

Biorąc pod uwagę, jak ryzykowne mogą okazać się umieszczone na jedynym kuponie typy bukmacherskie na wszystkich faworytów, zaproponowane zakłady specjalne mogą być ciekawą alternatywą w kontekście tego, jakie typy bukmacherskie wybrać na sobotnią galę. Zwłaszcza, że kursy bukmacherskie na większość walk raczej nie zwalają z nóg i zmuszają typujących do gry wyższą stawką lub umieszczania większej liczby zakładów na kuponie.


High League 2 – typy bukmacherskie

Propozycja kuponu na galę High Leauge 2 jest raczej dość zachowawcza, ale trzeba pamiętać, że typy bukmacherskie na freak-fighty rządzą się swoimi prawami. Wydaje się jednak, że w pojedynku o prymat niskorosłych swoją wyższość udowodni będący od lat w treningu Mini Majk, zaś pojedynek Czuuxa z Edziem może przypominać starcie młodszego ze starszym bratem. Istnieje naprawdę niewiele argumentów przemawiających za tym, że Piotr Czupryn przeciwstawi się silniejszemu i starszemu przeciwnikowi.

Jednostronnie zapowiada się również walka Nowaczkiewicza z Dredziastym. Ten pierwszy posiada jak na freaka całkiem spore doświadczenie w sportach walki i jeśli tylko Dredziasty nie ukrył przed wszystkimi jakiegoś kluczowego faktu ze swojego życia, to Nowaczkiewicz powinien dopisać do swojego rekordu kolejne łatwe zwycięstwo. Typy bukmacherskie na High League 2 umieszczone na proponowanym kuponie mogą przynieść wygraną 233 zł. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta w Fortunie pamiętajcie, że pierwszy kupon u tego bukmachera gracie bez ryzyka – wygrana lub zwrot stawki!

Odbierz zwrot do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + darmowe 20 zł na start!
Rejestracja -> KLIK!