Hiszpanie swoją przygodę z mundialem rozpoczną od pojedynku z reprezentacją Kostaryki na Al Thumama Stadium w Al Doha. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Hiszpania – Kostaryka, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Hiszpania – Kostaryka typy bukmacherskie

Reprezentacja Hiszpanii mundial w Katarze rozpocznie od starcia z Kostaryką na Al Thumama Stadium. Jest to bez wątpienia najbardziej jednostronny pojedynek pierwszej kolejki fazy grupowej Mistrzostw Świata, albowiem zwycięstwo Hiszpanów możemy pograć po marnym kursie 1.20.

Hiszpanie na mundialu grają nieprzerwanie od 1978 roku, ale – poza Mistrzostwami Świata w RPA z 2010 roku, kiedy to złotemu pokoleniu La Furia Roja udało się jakimś cudem sięgnąć po trofeum – nie odnosili raczej większych sukcesów w tych rozgrywkach. Zazwyczaj kończyli swoją przygodę na 1/8 finału bądź w ćwierćfinale. Niestety, w Katarze zanosi się na kolejny niezbyt inspirujący występ Hiszpanów, którzy obecnie problemów mają jeszcze więcej niż zazwyczaj. Jakie typy bukmacherskie powinniśmy więc mieć na uwadze w meczu Hiszpania – Kostaryka?

Odbierz zwrot do 600 zł w Fortunie
Wypłata BEZ OBROTU!

Hiszpania – Kostaryka typy dnia

Ze złotej generacji La Furia Roja ostał się jedynie Sergio Busquets, ale patrząc na jego formę z ostatnich tygodni jest to dość marne pocieszenie. Nie oznacza to jednak, że Hiszpanie nie mają żadnych szans na osiągnięcie dobrego rezultatu na tym mundialu. Nigdy bowiem nie wolno lekceważyć drużyny mającej tak utalentowany środek pola. Wszystkie oczy zapewne będą skierowane na genialne „dzieci” Barcelony Gaviego i Pedriego, ale nie możemy też zapominać o Rodrim, Koke, Thiago czy nawet Danim Olmo. Szkoda tylko, że gdy w środku pola jest ogromny przesyt, w innych formacjach panuje taka bieda…

Obrona przynajmniej jest solidna, bo do regularnej gry w klubie powrócił wreszcie Aymeric Laporte. Pozwoli to Luisowi Enrique zaprzestać korzystać z usług Erica Garcii, który stał się największym pośmiewiskiem Barcelony w ostatnich tygodniach. Obok Laporte znajdzie się zapewnie Pau Torres, a na bokach zobaczymy Jordiego Albę i Azpilicuetę. Nie wygląda to źle, aczkolwiek dwaj 33-letni boczni obrońcy grający w takim upale nie napawają optymizmem. Natomiast prawdziwym problemem Hiszpanów jest ich blok ofensywny. Z trio Sarabia-Torres-Morata po prostu daleko nie zajedziesz. Zwłaszcza gdy Sarabia i Torres grają raczej ogony w swoich klubach, a Morata strzelił tylko 5 bramek w 18 występach.

Hiszpania – Kostaryka typy

Kostaryka podczas swojej drogi do Kataru zajęła czwarte miejsce w grupie liczącej razem 8 ekip z Ameryki Północnej i Centralnej. Pierwsze trzy lokaty, które gwarantowały bezpośredni awans, okupowane były przez Kanadę, Meksyk oraz USA. Kostaryka natomiast musiała jeszcze rozegrać dodatkowe kwalifikacje z Nową Zelandią. Los Ticos wygrali wtedy 1-0, dzięki błyskawicznej bramce Joela Campbella, która niewątpliwie ułożyła resztę spotkania pod ich dyktando. A to Nowozelandczycy przeważali przez cały mecz, nawet pomimo gry w dziesiątkę od 69. minuty – 67% posiadania do 33%, w strzałach 15:4, 6:1 w rożnych.

Gdy popatrzy się na te wszystkie spotkania Kostaryki w kwalifikacjach, to dojdzie się do jednego prostego, ale jakże celnego wniosku. Kostaryka jest tu wyłącznie dzięki fantastycznej grze obronnej. W przeciągu 14 spotkań grupowych Los Ticos stracili tylko 8 bramek (no i kolejne czyste konto z Nową Zelandią)! Problem w tym, że jak już coś stracą, to raczej już nie odrobią straty, bo tu nawet nie ma strzelać komu. Ich najlepszym zawodnikiem z przodu jest w/w Campbell, grający na co dzień w lidze meksykańskiej. Wątpliwe więc, aby ekipa, która zdobyła 13 bramek w tak słabej grupie eliminacyjnej miała w ogóle zagrozić bramce Hiszpanów.

Hiszpania – Kostaryka typy:
Kostaryka nie strzeli @ 1.55

 

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy