W jednym z hitów fazy grupowej Mistrzostw Świata, Portugalczycy zmierzą się z Hiszpanią. Czy obecni mistrzowie Europy wykorzystają napiętą atmosferę u rywali i zdołają sięgnąć po trzy punkty? Jaka będzie postawa zawodników, którzy tuż przed rozpoczęciem Mundialu utracili selekcjonera? Czy pomimo przeciwności losu Hiszpania odzyska blask sprzed kilku lat? Zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Portugalia – Hiszpania.

?Postaw ten zakład w LV Bet i zgarnij bonusy??

⛔5
Singiel
Portugalia – Hiszpania
Mundial 2018
15.06.2018r. godz. 20:00
typ: Hiszpania (-0.25) AH
Kurs: 1.77
Stawka: 10/10
 


Osieroceni w najważniejszym momencie

Wydarzenia, które miały miejsce  w ostatnich dniach, są z pewnością ewenementem na skalę światową. Hiszpańska federacja podjęła decyzję o zwolnieniu Julena Lopetegui’ego około 48 godzin przed pierwszym gwizdkiem Mundialu. Taki nagły ruch kadrowy byłby szokujący nawet gdyby zdarzył się w kraju reprezentującym Afrykę, bądź u jednego z potentatów naftowych. Selekcjonera zwolnili jednak Hiszpanie – drużyna będąca jednym z faworytów do złota, kraj który zdominował europejskiej rozgrywki klubowe.

Ciężko uwierzyć, że tak bardzo zasłużonej piłkarskiej nacji nie udało się uniknąć skandalu, a przynajmniej poczekać z oficjalnym komunikatem do zakończenia rosyjskiego czempionatu. Typy bukmacherskie na to spotkanie, bez wątpienia powinny uwzględniać wydarzenia w hiszpańskiej federacji. Jednak czy obecnie na oba zespoły powinniśmy spoglądać tylko przez pryzmat napiętej atmosfery oraz złych nastrojów Ramosa i spółki? Kursy wystawione na to spotkanie przez legalnego bukmachera LV Bet prezentują się następująco:


Nie zapomnieli o celu

Hiszpanie przeszli przez swoją grupę eliminacyjną jak huragan. Wygrali 9 spotkań i tylko jedno zremisowali. Bilans bramkowy 36-3 również musi robić wrażenie. Od porażki z Włochami w 1/8 finału Euro 2016, Hiszpanie rozegrali 20 meczów i nie przegrali ani jednego. Nie boję się użyć stwierdzenia, że dzisiejsza Hiszpania jest zespołem lepszym niż team Del Bosque sprzed 2 lat. Na nieosiągalny dla innych bramkarzy poziom wzniósł się David de Gea. Regularnie gra niedoceniany wcześniej Isco, a pod ręką jest mogący w każdej chwili odmienić losy meczu Asensio.

??¡¡EQUIPO!!?? #HagamosQueOcurra #Rusia2018

Post udostępniony przez Selección Española de Fútbol (@sefutbol)

Wydaje się, że trudna sytuacja oraz napięta atmosfera nie powinny wpłynąć znacząco na motywację Hiszpanów. Fernando Hierro potwierdził, że w składzie nie doczekamy się żadnych zmian, a drużyna będzie realizować koncepcję zwolnionego szkoleniowca. Może się również okazać, że cała sytuacja stanie się dla piłkarzy dodatkowym impulsem i wyzwoli w nich większe pokłady motywacji.

Po kolejny tytuł?

W obecnej chwili Hiszpanie są zespołem prezentującym się znacznie lepiej niż Portugalczycy. Kluczem do ich sukcesu na Euro 2016 była żelazna defensywa, a taktyka przygotowana przez trenera Santosa nie była w żaden sposób zaskakująca. Wszyscy jednak świetnie wywiązywali się ze swoich zadań, a to w połączeniu z odrobioną szczęścia pozwoliło na zdobycie tytułu. Od tego czasu trochę się jednak w Portugalii zmieniło. Zespół nie prezentuje się już tak świetnie pod względem taktyki, ciężko będzie również wejść na taki wielki poziom motywacji i koncentracji jaki oglądaliśmy 2 lata temu. Poza tym, niepokojąco wygląda w drużynie Santosa kwestia środka obrony. Najważniejsi obrońcy mają już po 35-36 lat i ich najlepszy piłkarski wiek już przeminął. Zwinni i szybko rozgrywający Hiszpanie mogą być dla nich nieuchwytni. Nie jestem również przekonany, czy Cristiano Ronaldo będzie w stanie udźwignąć ciężar przywództwa w sytuacji niekorzystnego rozwoju boiskowych wydarzeń. Zwłaszcza, że wspomnienia Portugalczyka ze starć przeciwko Hiszpanom nie są najlepsze, ponieważ w 4 meczach nie zdobył ani jednej bramki.

Prognoza

Hiszpanie nie dadzą się pokonać ani negatywnym emocjom i napiętej atmosferze, ani Portugalczykom. Górą będą sportowa ambicja i chęć rehabilitacji za blamaż na poprzednich mistrzostwach. Uważam, że typy bukmacherskie na ten mecz powinniśmy kierować w stronę reprezentacji La Furia Roja. Proponuję bezpieczną opcję handicapu azjatyckiego Hiszpania (-0.25). Decydując się na taki zakład w razie remisu otrzymamy zwrot połowy naszej stawki. Kurs na ten typ, oferowany przez bukmachera LV Bet wynosi 1.77.

?Postaw ten zakład w LV Bet i zgarnij bonusy??


Przewidywane składy

?Postaw ten zakład w LV Bet i zgarnij bonusy??