Hubert Hurkacz zmierzy się dziś z prawdziwą legendą tenisa. Starcie z Rogerem Federerem będzie dla 22-letniego wrocławianina spełnieniem marzeń, a zarazem największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Czy Polak ma szanse sprawić pozytywną niespodziankę? Zapraszam na krótką zapowiedź tego starcia oraz proponowane typy dnia.

?Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Hurkacz – Federer
Tenis: Indian Wells
15.03.2019 godz. 19:00
Typ: suma gemów: poniżej 21,0
kurs: 1,61
stawka: 10/10✅ +6,10


Tenis typy bukmacherskie

Sam awans do 1/4 finału turnieju Masters, to dla Hurkacza gigantyczny sukces. Zarobione 162 tysiące dolarów, a w pokonanym polu pozostawieni gracze tacy jak Shapovalov, Nishikori, czy Pouille. Reprezentant Polski zajmuje obecne 67 miejsce w rankingu ATP, jednak jego awans w okolice czołowej 50 wydaje się tylko kwestią czasu. Jakie typy bukmacherskie będą najlepsze w starciu Huberta z żywą legendą „białego sportu”?

Kursy jakie oferuje na ten mecz legalny bukmacher LV Bet, są dla naszego rodaka bezlitosne. Szanse Huberta wyceniono na 8.40. Czy Polak jest rzeczywiście bez żadnych szans w starciu ze Szwajcarem? Wydaje się, że pomimo wielu atutów oraz dobrego jak na swój wiek „mentalu” , zdobycie choćby jednego seta będzie wyczynem poza zasięgiem Hurkacza.

Tenis typy dnia

Federer, póki co czuje się w Indian Wells bardzo dobrze. Wygrał trzy mecze nie tracąc ani jednego seta. Trochę szczęścia, dużo solidnej gry oraz ciężkiej pracy na korcie, a także błędy rywali – to czynniki, które złożyły się na sukces Huberta. Nishikori miał go już z resztą „na widelcu”, a mimo tego nie dał rady wygrać. Shapovalov z kolei przegrał z samym sobą – jego agresywny styl, nie zwalnianie ręki i chęć ciągłego ataku, spowodowały masę błędów, które skrzętnie wykorzystał nasz rodak. Dzisiejsze typy bukmacherskie na tenis nie zakładają niespodzianki.

W starciu z niezwykle regularnym, opanowanym i kosmicznie grającym w każdym elemencie Federerem, Hubert jest bez większych szans. Dobry serwis, opanowanie, całkiem niezła koordynacja oraz gra obronna, to za mało by pokonać dziś „Fedexa”. Poniżej 21 gemów w tym meczu, to dzisiejsze typy dnia.  Więcej niż 8 gemów nie ugrał ze Szwajcarem ostatnio ani Tsitsipas, ani Corić, ani Wawrinka. Trzymam kciuki za Huberta, ale myślę, że również on nie będzie w stanie zdobyć więcej niż 8 gemów.

?Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !