Ile punktów z Włochami i Holandią?

Reprezentacja Polski podczas październikowego zgrupowania pokazała się ze świetnej strony. „Biało-Czerwoni” pokonali w meczu towarzyskim Finlandię (5:1), a w Lidze Narodów zremisowali z Włochami (0:0) oraz wygrali z Bośnią i Hercegowiną (3:1). W nadchodzących dniach czeka ich jednak znacznie trudniejsze wyzwanie. Załóż konto w BETFAN i wpisz przy rejestracji kod TYPERIA – otrzymasz zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Zwrot/wygraną możesz od razu wypłacić – bez warunków obrotu i dodatkowych wymogów! Sprawdź szczegóły pakietu powitalnego w Betfan.

Wyłącz wtyczkę blokującą reklamy, aby poprawnie wyświetlić stronę:

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Zakład bez ryzyka 100 zł⚠️

 

Czy Reprezentacja Polski urwie punkty Włochom lub Holandii?

Podczas ostatniego zgrupowania w tym roku, nasza kadra zagra w Lidze Narodów decydujące mecze z Włochami oraz Holandią. Najpierw, podopieczni Jerzego Brzęczka powalczą na wyjeździe ze Squadra Azzurra, by następie zamkną grupowe zmaganie domowym meczem z Holandią.

kliknij, aby przejść do oferty

Dwa ostatnie spotkania odpowiedzą na pytanie, w jakim miejscu jest Polska. Do tej pory graliśmy skutecznie, ale bez wyrazu, czasami nawet bezpłciowo. Mecze kadry nie stanowiły pasjonujących widowisk, a towarzyskie starcie z Ukrainą uwypukliło wiele naszych braków. Czy powrót do składu kluczowych graczy pozwoli na wyrównaną walkę z potentatami?

W Betfan możecie typować, ile punktów Polska zdobędzie w meczach z Włochami i Holandią. Analitycy bukmachera niestety są raczej złej myśli i przewidują, że najprawdopodobniej nie dopiszemy do swojego dorobku ani jednego punktu. Co ciekawe, spodziewają się jednak, że Robert Lewandowski strzeli w tych spotkaniach przynajmniej jedną bramkę. Jak typujecie? Czy uda nam się zremisować chociaż jedno ze spotkań? Czołowe reprezentacje nie traktują Ligi Narodów z jakąś przesadną powagą, dlatego wydaje się, że typy na 1 pkt. naszej kadry (3,75!) przy odrobinie szczęścia mogą zakończyć się powodzeniem.

________________________________________________

Betfan | Zakład bez ryzyka 100 zł 

  • Kod bonusowyTYPERIA
  • Link promocyjny do rejestracji–> KLIKNIJ TUTAJ
  • Zakład bez ryzyka 100 zł: Dokonaj pierwszej wpłaty (min. 10 zł). Postaw pierwszy kupon z kursem min. 1,14. W razie przegranej otrzymasz zwrot stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez żadnych dodatkowych wymogów. Jeśli wygrasz, również będziesz mógł natychmiast wypłacić swoją wygraną.
  • Bonusy od pierwszej wpłaty: 3 x bonus 100% do 777 zł od trzech pierwszych wpłat, 3 zakłady bez ryzyka (100 zł, 200 zł, 300 zł) i 15 freebetów. Sprawdź szczegółowy opis pakietu powitalnego Betfan.