Reprezentacja Kostaryki tuż przed samym mundialem zagra jeszcze mecz towarzyski z Irakiem. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Irak – Kostaryka, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Irak – Kostaryka typy bukmacherskie

Kostaryka swoją przygodę z Mistrzostwami Świata w Katarze rozpocznie we środę, 23 listopada, kiedy to w meczu otwarcia zmierzą się z reprezentacją Hiszpanii. Analizy wszystkich spotkań pierwszej kolejki mundialu znajdziecie już na Typerii, włącznie z zapowiedzią meczu Hiszpania – Kostaryka, po którą odsyłam TUTAJ.

Zanim jednak Los Ticos wybiorą się do Kataru, przyjdzie im jeszcze przelotem odwiedzić Irak, a dokładnie Basrę. Tutaj bowiem na stadionie Basra Sport City dojdzie do ich ostatniego meczu towarzyskiego przed rozpoczęciem turnieju Mistrzostw Świata. Czy Kostarykanie zdadzą ten ostatni sprawdzian i udadzą się do Kataru w szampańskich nastrojach? Jakie typy bukmacherskie powinniśmy mieć na uwadze przy obstawianiu spotkania Irak – Kostaryka?

Irak – Kostaryka typy dnia

Dla reprezentacji Kostaryki będzie to drugi mecz towarzyski w tym miesiącu. Dokładnie tydzień przed sparingiem z Irakiem, Los Ticos mierzyli się jeszcze z reprezentacją Nigerii. Kostarykanie wygrali to spotkanie 2-0 po golach Oscara Duarte oraz Kendalla Watsona. Warto jednak nadmienić, iż selekcjoner Nigerii miał do dyspozycji wyłącznie piłkarzy grających na co dzień w swoim kraju. Tak więc nie był to nawet drugi garnitur, a prędzej trzeci lub nawet czwarty!

Najmocniejszą stroną reprezentacji Kostaryki jest ich żelazna defensywa. Bez niej z pewnością nie zakwalifikowaliby się na mundial, gdyż w ataku nie mają nawet kim straszyć. Bilans bramkowy 14-8 w 15 meczach kwalifikacyjnych do mundialu mówi sam za siebie. Nie liczyłbym zatem na grad bramek w sparingu z Irakiem, który dopiero co zremisował bezbramkowo z Ekwadorem. Irak w tym meczu po raz kolejny pokazał, że także potrafi się skutecznie bronić. Mówimy tu o zespole, który w grupie z Iranem, Koreą Południową, ZEA, Syrią i Libanem stracił 12 bramek w 10 meczach. Kostarykanie na pewno nie potraktują tego meczu zbyt poważnie, dlatego też proponowanym typem na ten mecz jest under 2.5. W ostatnich 10 meczach Iraku over 2.5 padł tylko dwukrotnie, natomiast w przypadku Kostaryki trzykrotnie.

Irak – Kostaryka typy:
poniżej 2.5 @ 1.60

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy