W meczu grupy C kwalifikacji Euro 2020, Irlandia Północna podejmie u siebie Holandię. Obie drużyny mają szanse na kwalifikacje do przyszłorocznego turnieju, jednak gospodarze tylko w teorii. Jakie typy bukmacherskie wybrać na mecz Irlandia Płn. – Holandia? Czy Oranje odniosą pewne zwycięstwo i przypieczętują swój awans? Sprawdźcie proponowane typy dnia i kursy na zakłady dotyczącego tego spotkania.

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka na obstawianie eliminacji Euro 2020 oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ

? Odbierz 229 PLN

 

Irlandia Płn. – Holandia typy dnia

Selekcjoner Irlandczyków Michael O’Neill został niedawno ogłoszony nowym menedżerem Stoke City. Spotkanie z Holandią będzie dla niego przedostatnim w roli trenera drużyny narodowej. Powyższa sytuacja świetnie obrazuje wiarę tamtejszej federacji w korzystny obrót spraw. Na pewno również nie poprawiła morale w zespole przed kluczowymi meczami eliminacyjnymi. Green and White Army traci do Holendrów 3 punkty i aby zachować szanse na awans musi wygrać.

Kursy na zakłady oferowane przez bukmachera STS raczej nie dopuszczają takiego scenariusza. Oranje są murowanym faworytem, a wszelkie typy bukmacherskie na gospodarzy to igranie z ogniem. Zaledwie 1,47 na gości i aż 6.89 na Irlandczyków dość dobrze oddaje obecną dysproporcję w jakości obu zespołów. Pierwszy mecz zakończył się wygraną ekipy Ronalda Koeman’a 3:1, pomimo objęcia prowadzenia przez Irlandię w 75 minucie. Zespół gospodarzy czasami potrafi nawiązywać walkę z bardziej renomowanymi reprezentacjami, jednak pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy.

Irlandczycy muszą liczyć na masę szczęścia, aby urwać Holendrom choćby punkt. Pomarańczowi potrzebują remisu, by „zaklepać” sobie miejsce na Euro 2020 i wydaje się, że nie powinni mieć z tym zadaniem większych problemów. Proponowane typy dnia na mecz Irlandia Płn. – Holandia, to zakłady na gości i poniżej 3,5 bramki w meczu. Kursy na zakłady przewidujące taki scenariusz wynoszą 2.05. Wydaje się, że Irlandia nie mają wystarczających atutów, by przeciwstawić się Holandii.

Zwłaszcza, że nie będzie mogła prezentować „swojej” piłki. W pewnym momencie gospodarze zostaną zmuszeni do nieco bardziej ofensywniej gry i otwarcia się, ponieważ tylko wygrana może przedłużyć ich szanse na awans. Holendrzy powinni skrzętnie wykorzystać poluźnione szyki obronne Irlandczyków. Końcowy rezultat może oscylować wokół remisu, jednak myślę że szale zwycięstwa ostatecznie przechylą na swoją korzyść przyjezdni.

Irlandia Płn. – Holandia przewidywane składy:

Irlandia Północna: Peacock-Farrell; Smith, Cathcart, J. Evans, Ferguson; C. Evans; Dallas, McNair, Davis, Saville; Lafferty

Holandia: Cillessen; Veltman, Van Dijk, De Ligt, Blind; F. De Jong, Wijnaldum, Van de Beek; Promes, L. de Jong, Babel

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka na obstawianie eliminacji Euro 2020 oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ

? Odbierz 229 PLN