W walce wieczoru gali Fame MMA 3, zmierzą się dwie wielkie osobistości polskiego internetu. Bój w oktagonie stoczą Szymon „IsamuxPompa” Kasprzyk i Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak. Zakłady na Fame MMA 3 i Isamu – DJ Pallaside typy, dostępne są w ofercie legalnego bukmachera LV Bet. Pozostaje jednak podstawowe pytanie – jakie typy bukmacherskie na walkę Isamu – Pallaside będą najlepsze?

?Obstawiaj Fame MMA 3 za darmo. Odbierz 20 PLN od LV BET

Zakłady na Fame MMA 3 – jak dostać bonusy i darmowy zakład?

Chcesz wpłacić 50 PLN, a móc obstawiać za 120 PLN? Masz ochotę zgarnąć darmowy zakład, a może po prostu dowiedzieć się jak obstawiać Fame MMA 3, gdzie się zarejestrować i na czym w ogóle polegają zakłady na Fame MMA 3? Sprawdź poradnik: Zakłady na Fame MMA 3. Jak obstawiać walki na największą w Polsce galę freak-fight?

Isamu – DJ Pallaside typy i zakłady bukmacherskie

Szymon Kasprzyk, znany szerszej publiczności jako Isamu, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców internetowych. Jego główny kanał subskrybuje prawie 2 miliony osób. Szymon urodził się w roku 1989 w Środzie Śląskiej. Zasłynął nagrywając gameplay’e z popularnych gier takich jak FIFA, Outlast, czy The Forest. Isamu to specyficzne poczucie humoru, dobra rozrywka, a także (a może przede wszystkim) niesamowicie rozbudowana i silna społeczność. Jego „JP Armia” jest jednym z największych community na polskim youtube. Fani śledzą każdy ruch Isamu, a wielu z nich wskoczyłoby za nim w ogień.

Isamu swoją miłość do gier skierował również na e-sport, tworząc drużynę PompaTeam. Szymon jest uznawany za zdecydowanego faworyta walki z DeeJayPallaside’m, a jego porażka byłaby nie tylko sporą sensacją, ale i wielkim ciosem dla wszystkich fanów 30-latka. Z pewnością spowodowałaby nadszarpnięcie wizerunku „bad boya” oraz gościa, któremu nikt nie podskoczy. Zakłady na Isamu – DJ Pallaside dostępne są w ofercie legalnego bukmachera LV Bet. Typy bukmacherskie na Szymona nie będą zbyt opłacalne, ponieważ kurs na jego ewentualną wygraną wynosi zaledwie 1.12. Jeśli decydujemy się postawić na Isamu, warto dodać do naszego kuponu również inne zakłady na Fame MMA 3.

Isamu – DJ Pallaside typy Fame MMA 3

Daniel Pawlak posługujący się w internecie pseudonimem „DeeJayPallaside”, to postać, która również posiada prawdziwą  rzeszę fanów. Jego youtubowy kanał subskrybuje już ponad 1,5 miliona osób. W walce Isamu – DJ Pallaside, zdecydowanym underdorgiem jest ten drugi. Pochodzący z Obornik 25-latek zapowiada jednak, że walka może mieć bardzo nieoczekiwany przebieg. Innego zdania są bukmacherzy, którzy typy bukmacherskie na zwycięstwo Pawlaka wycenili na 5.60. Oznacza to, że za każdą złotówkę postawioną na tego youtubera możemy otrzymać aż ponad 5 złotych!

Pallaside mawia o sobie, że jest prawdziwym pracoholikiem. Czy ciężką pracą będzie w stanie wypracować formę na Fame MMA 3? Póki co, przyniosła mu ona internetową sławę i sukces finansowy. Daniel tworzy content głównie rozrywkowy, często skupiając się na tematyce paranormalnej. Podobnie jak Isamu, DJ Pallaside ma również spore grono hejterów, którzy z radością przyjmą jego potknięcie na Fame MMA 3. Wydaje się, że Daniel nie ma nic do stracenia i bardzo niewiele osób wierzy w jego wygraną, na Isamu ciąży z kolei presja faworyta. Warto o tym pamiętać, stawiając typy na Fame MMA 3.

Isamu – DJ Pallaside typy i zakłady na Fame MMA 3

Starcie Isamu i Pallaside’a będzie walką totalnych amatorów. Dla obu panów pojedynek na łódzkiej gali, to absolutny debiut w oktagonie. Jak to w starciach freaków bywa – wszystko może się zdarzyć. Biorąc pod uwagę kursy jakie wystawił na tą walkę legalny bukmacher LV Bet, warto zastanowić się, czy te na wygraną Pallaside’a nie są mimo wszystko nieco zawyżone. Warunki fizyczne obu zawodników są podobne. Nieco więcej kilogramów i centymetrów wniesie do klatki Isamu, jednak to różnica na tyle symboliczna, że nie można mówić tu o jakiejkolwiek przewadze. Poza udostępnionym przez Borysa Mańkowskiego fragmentem sparingu Isamu, ciężko znaleźć w internecie jakiekolwiek materiały przejrzyście ukazujące fighterskie umiejętności obu zawodników. Pomóc w wycenie szans może nam jednak kilka powszechnie znanych faktów.

Isamu – DJ Pallaside jak obstawiać?

Isamu przez 6 lat trenował zapasy. Ma w tej dyscyplinie na swoim koncie m.in. 5 mistrzostw Wielkopolski. Kasprzyk na konferencji prasowej przed galą stwierdził, że chce wzorować się na Khabibie Nurmagomedovie i jego celem będzie sprowadzenie Pallaside’a do parteru. Obaj zawodnicy swoją formę wykuwają w Poznaniu. Isamu do walki przygotowuje się pod okiem zawodowców z Czerwonego Smoka, zaś Pallaside swoje treningi odbywa w Ankosie. Będący reprezentantem tego klubu Marek „Adbuster” Hoffman zapewnił na konferencji wszystkich, że Daniel jest w świetnych rękach i wiele osób może być zdziwionych końcowym werdyktem walki.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe fakty oraz video ze sparingu Isamu, za faworyta walki należy uznać właśnie Szymona. DJ Pallaside nie jest jednak absolutnioe bez żadnych szans. Daniel dysponuje podobno niezłą siłą,  trenuje pod okiem solidnych trenerów i nie odstaje od Isamu pod względem warunków fizycznych. Doświadczenie w zapasach wcale nie musi przydać się Kasprzykowi, ponieważ walka może przerodzić się w klasyczną „bójkę pod remizą”, a adrenalina spowoduje, że obaj zawodnicy nie będą pamiętać o technice i pójdą na szybką wymianę ciosów. Obiektywnie rzecz biorąc, Isamu powinien pewnie wygrać z Pallaside’m, jednak jeśli chcemy zapewnić sobie dodatkowe emocje podczas Fame MMA 3, warto poszukać niespodzianek. W walkach freaków o wiele łatwiej o „złowienie” atrakcyjnych kursów – sparzyć można się za to na murowanych faworytach.

?Obstawiaj Fame MMA 3 za darmo. Odbierz 20 PLN od LV BET

WERDYKT TYPERII: Isamu jest faworytem, ale w sporcie amatorskim niespodzianki są na porządku dziennym. Jeden przypadkowy cios i górą może być DJ Pallaside. Oddając nasze typy bukmacherskie na Fame MMA 3 warto pamiętać, że pewniaków nie ma nawet w walkach zawodowców, a co dopiero na największej gali freak-fight. Patrząc na starcie tylko poprzez pryzmat umiejętności i doświadczenia, wybór może być jeden – Szymon „Isamu” Kasprzyk.

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.