Walka Szymon „Isamu” Kasprzyk – Marcin „Rafonix” Krasucki była oczekiwana przez wielu internautów, pomimo że obaj panowie nie są ze sobą skonfliktowani. To dwa mocne charaktery polskiego YouTube, których poczynania śledzone są przez tysiące fanów. Ich rychłe starcie w ringu wydawało się czymś niemalże oczywistym. Pierwotnie miało być ono walką wieczoru, jednak ostatecznie tytuł ten przypadł pojedynkowi Bonus – Najman. Jakie Isamu – Rafonix typy warto wrzucić na kupon? Czy Krasucki zneutralizuje świetny parter Isamu? Zapraszam na analizę pojedynku oraz proponowane Isamu – Rafonix zakłady Fame MMA 5. Werdykt Typerii znajdziesz na samym końcu analizy.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

0 zł 20 zł za darmo na start
1500 zł bonus od wpłaty


Zakłady na Fame MMA 5 – jak dostać darmowy zakład i bonusy?

Chciałbyś wpłacić 50 zł, a obstawiać za 120 zł? Interesuje Cię darmowy zakład, a może po prostu szukasz informacji jak obstawiać Fame MMA 5, u którego bukmachera się zarejestrować i na czym w ogóle polegają zakłady na Fame MMA 5? Zajrzyj do naszego poradnika: Zakłady i typy Fame MMA 5. Jak odebrać darmowy zakład i bonusy? Jak obstawiać walki?

Isamu – Rafonix typy i zakłady bukmacherskie

W swoim pierwszym występie na Fame MMA, Isamu niespodziewanie przewalczył pełen dystans. Jego rywalem był Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak, który w przeciwieństwie do Kasprzyka nie miał wcześniej żadnej styczności ze sportami walki. Pojedynek miał zakończyć się szybkim i łatwym zwycięstwem Szymona, jednak Pallaside postawił całkiem spory opór. Isamu – Rafonix typy bukmacherskie powinny dopuszczać podobny scenariusz. Nie wiemy przecież czego tak naprawdę można spodziewać się po Rafonixie, którego debiut w Fame MMA trwał zaledwie kilkadziesiąt sekund. Otwarte złamanie nogi jego rywala zakończyło walkę i tym samym odebrało Marcinowi szansę na pokazanie swojego wachlarza umiejętności. Można jedynie domniemywać, że Rafonix potrafi nieco więcej niż wspomniany Pallaside. Choćby dlatego, że poświęcił na treningi o wiele więcej czasu.

Isamu – Rafonix typy Fame MMA 5

Isamu trenuje w poznańskim „Czerwonym Smoku”. Co ciekawe, swoją formę wykuwa w grupie zawodniczej, pośród najlepszych polskich zawodników MMA. Na co dzień może więc uczyć się choćby od Borysa Mańkowskiego. Poza tym dysponuje naprawdę solidną bazą zapaśniczą. Przez kilka lat zajmował się zapasami, zdobył nawet 5 mistrzostw Wielkopolski. Zapasy, doświadczenie zdobyte w pierwszym pojedynku oraz katorżnicze treningi z profesjonalnymi fighterami na pewno zaprocentują. Przynajmniej w teorii, Isamu – Rafonix typy i zakłady Fame MMA 5 powinny skupiać się na wygranej Kasprzyka. Mimo tego Rafonixa nie wolno skreślać. Jego forma, poziom umiejętności i serce do walki pozostają wielką niewiadomą. Może nas więc zaskoczyć zarówno na minus, ale i na plus. Warto również pamiętać o pierwszej walce Isamu. W teorii powinien „ubić” swojego rywala bez większych problemów, jednak zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo. Pojedynek Isamu z Pallasidem może być dla Rafonixa świetnym materiałem szkoleniowym, a sam Marcin przystąpi do walki bogatszy nie tylko w umiejętności, ale i wiedzę.

Isamu – Rafonix kursy u bukmachera LV Bet

Isamu – Rafonix kursy od samego początku dość znacznie faworyzowały tego pierwszego.  Szanse Isamu wyceniane były na 1,33, co jeszcze – od biedy – dało się jakoś uzasadnić. Obecnie kursy na Kasprzyka wynoszą zaledwie 1,14! Obstawianie na jego wygraną w tym momencie kompletnie mija się z celem. Zakład na końcowy triumf Szymona nie jest warty „wrzucenia” nawet na kupon AKO. Isamu jest oczywiście zdecydowanym faworytem, jednak czy aż tak wielkim? Nie warto kusić losu. Rafonix w ostatnich miesiącach nieco zmężniał i nabrał muskulatury, a z „chudego buka” stał się osobą z niezłą sportową sylwetką.

Możemy być również pewni, że przygotowania do walki potraktował bardzo poważnie. Pozytywną zmianę można dostrzec także w sferze mentalnej Rafonixa. Ciężkie treningi nauczyły go nieco pokory, a wywiady których udzielił m.in. Mateuszowi Kaniowskiemu przysporzyły wielu nowych fanów. Rafonix jawi się w nich jako skromny chłopak, nieco przytłoczony wielką machiną medialną jaką jest Fame MMA. Krasucki zapewnił również, że to koniec z „cwaniakowaniem” i zgrywaniem internetowego kozaka. Czy zmiana wizerunku wyjdzie Marcinowi na dobre? Najważniejsze, aby dawnej zadziorności nie zabrakło mu w klatce. Obecne kursy sprawiają, że można – i trzeba – znaleźć lepsze i bardziej opłacalne Isamu – Rafonix typy na Fame MMA 5.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dni do gali leca, z treningu na trening staje się silniejszy. Trzymajcie kciuki #teamrafonix #famemma #poznan #bialystok #warszawa #gdansk

Post udostępniony przez Marcin Krasucki (@rafonixofficial)


Isamu – Rafonix typy. Werdykt Typerii:

Przeglądając ofertę, jaką przygotował bukmacher LV Bet, w oczy rzucają się typy dotyczące czasu trwania walki. Wydaje się, że w starciu Isamu – Rafonix dużą rolę może odegrać sfera mentalna. Istnieje kilka przesłanek sugerujących, że „mental” nie jest najsłabszym punktem  Rafonixa. Isamu jest świetnie przygotowany i dość pewny siebie, spędził przy tym w klatce Fame MMA o wiele więcej czasu. Marcin z kolei wygląda na osobę słabo radzącą sobie z presją – widać to zarówno podczas konferencji prasowych, jak i wywiadów. Czy podczas walki będzie potrafił „odciąć” głowę?

Rafonix zapowiada, że chciałby to starcie rozegrać spokojnie i taktycznie, jednak adrenalina i emocje mogą mu na to nie pozwolić. Uważam, że w miarę opłacalne Isamu – Rafonix typy Fame MMA 5, to zakłady na zakończenie walki przed czasem. Taki scenariusz przewiduje również Isamu, który stwierdził: „jeden impuls w klatce i będzie mordobicie, założę się że będziemy się lać po łbach”. Kurs na tą opcję wynosi 1,50. Umiejętności Isamu, a także słaba psychika Rafonixa mogą być decydujące. Nie wolno oczywiście wykluczać niespodzianki, jednak typowanie wygranej Rafonixa pozostawiam osobom lubiącym naprawdę wielkie ryzyko.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

0 zł 20 zł za darmo na start
1500 zł bonus od wpłaty