Spotkanie 17. kolejki polskiej Ekstraklasy. Jagiellonia podejmie u siebie zespół Lecha Poznań. Czy Jaga przełamią swoją gorszą serię? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Jagiellonia – Lech Poznań, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Jagiellonia – Lech Poznań typy bukmacherskie

Jagiellonia rozgrywa bardzo nierówny sezon i po bardzo solidnych meczach we wrześniu – kolejny raz zalicza fatalną serię w październiku i listopadzie. Jaga nie wygrała od 6 spotkań, ale najbardziej bolesne ciosy to odpadniecie z Pucharu Polski i wysoka porażka przeciwko Legii. Tym razem rywalem jest Lech Poznań, który z jednej strony błyszczy w Europie, jednak okupuje to przeciętnymi występami w Ekstraklasie.

Białostoczanie w ostatnich latach dobrze wspominają rywalizacje z Lechem przed własną publicznością. Wymowna jest na pewno statystyka, która mówi nam że Kolejorz nie wygrał tutaj od 2013 roku. Jest to o tyle zaskakujące, że na przestrzeni tych blisko 10 lat – Poznaniacy byli naprawdę mocni, a mimo to potykali się w Białymstoku. Warto docenić bramkostrzelny duet gospodarzy – Gual & Imaz. Atakujący mają na swoim koncie 16 bramek oraz 5 asyst.

Jagiellonia – Lech Poznań typy dnia

Lech Poznań jest w tym sezonie nieobliczalny, co idealnie oddają m. in. wyniki w Lidze Konferencji Europy, jak i w Ekstraklasie. Mało kto dawał Kolejorzowi szanse, że zdoła awansować z trudnej grupy z Villarrealem, Austrią Wiedeń czy Hapoelem. Tymczasem Lech nie tylko pewnie awansował z 2. miejsca, ale też dosłownie zniszczył u siebie mocny hiszpański zespół. Po uporządkowani sytuacji w LKE, pora jednak na dobre zamknięcie rozgrywek ligowych przez mundialem w Katarze.

Nie ma wątpliwości, że czeka nas otwarte spotkanie w którym powinna być zauważalna przewaga Lecha. Dominacja Kolejorza nie zawsze przekłada się jednak w skuteczne finalizowanie sytuacji. Myślę że ta konfrontacja będzie szczęśliwsza dla gości, którym ewidentnie nie leży gra na stadionie w Białymstoku. Proponowany na jutro typ to Lech wygra dowolną połowę.

Jagiellonia – Lech Poznań typy:
Lech wygra dowolną poł @1.53

Jagiellonia – Lech Poznań składy:

Jagiellonia: Alomerović; Lewicki, Nastić, Puerto, Tiru, Prikry; Nene, Imaz, Pospisil; Gual, Cernych.

Lech: Bednarek; Milić, Satka, Dagerstal, Czerwiński;  Skóraś, Sousa, Murawski, Kalstroem, Amaral; Ishak.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy