Legioniści w ramach piętnastej kolejki Ekstraklasy zawitają do Białegostoku. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Jagiellonia – Legia typy bukmacherskie

Podczas piętnastej kolejki Ekstraklasy na Stadionie Miejskim w Białymstoku dojdzie do pojedynku pomiędzy Jagiellonią a Legią Warszawa. Jest to typowy przykład ekstraklasowego meczu, w którym niezwykle ciężko wskazać faworyta. Zatem na jakie typy bukmacherskie powinniśmy zwrócić uwagę przy obstawianiu meczu Jagiellonia – Legia?

Bukmacherzy w roli faworytów raczej widzą Legionistów, ale widać po kursach, że nie są co do tego zbytnio przekonani. Trudno im się zresztą dziwić, gdy Legia ma tak spore problemy ze zdobywaniem bramek. W ostatnich czterech ligowych spotkaniach drużyna Warszawy zdobyła wyłącznie 3 gole. Sprowadzenie Carlitosa miało niby być panaceum na problemy Legionistów w ofensywie, a to właśnie Hiszpan stał się największym ich zmartwieniem w ostatnich tygodniach. Kosta Runjaic zatem zmuszony jest do dalszego kombinowania ze składem. Czy jednak znowu się to nie odbije na formie stołecznej drużyny, która i tak jest już niesamowicie nierówna?

Odbierz zwrot do 500 zł za nietrafiony kupon na puchary!

Jagiellonia – Legia typy dnia

Nierówna w swojej grze jest także Jagiellonia pod wodzą Macieja Stolarczyka. Jeszcze parę kolejek temu mogliśmy myśleć, że Jaga wreszcie wraca na właściwe tory, bo Duma Podlasia mogła pochwalić się serią 8 nieprzegranych spotkań z rzędu. Aż tu nagle przyszła połowa października, a razem z nią najpierw wpadka w Pucharze Polski z trzecioligową Lechią Zielona Góra, zaraz po tym przegrana 2-0 z Wartą Poznań oraz remis 2-2 ze Śląskiem Wrocław w ostatniej kolejce. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Jagiellonia wyglądała naprawdę katastrofalnie we wszystkich tych trzech meczach. Z Wartą oddali np. łącznie 4 strzały, z czego jeden celny. Ze Śląskiem zaś cudem udało im się uratować remis – dwa strzały celne doprowadziły jakoś do dwóch zdobytych bramek.

Zanosi się więc na prawdziwie „ekstraklasowy” pojedynek! Dlatego też uwielbiam w takich spotkaniach skupiać się na overach kartkowych, a już zwłaszcza wtedy, kiedy na arbitra takiego spotkania wyznacza się pana Damiana Sylwestrzaka. Sędzia ten kartkuje jak szalony, dla niego nie ma znaczenia jakie to rozgrywki; czy to Ekstraklasa, I liga, Puchar Polski czy młodzieżowa Liga Mistrzów – wszystko jedno. Ostatnie kilka spotkań to kolejno: 7 żółtych kartek, 7, 10, 9, 5 + 1 czerwona, 8 + czerwona, 6 + czerwona. W Ekstraklasie ma dzięki temu najwyższą średnią w lidze – 6 ŻK na mecz. Powinien tę średnią podtrzymać, bo w Białymstoku będzie miał do tego sporo okazji. Legioniści bowiem są karani najczęściej (3.0 na mecz), Jaga zaś niewiele rzadziej (2.77).

Jagiellonia – Legia typy:
powyżej 5.5 kartek @ 1.95

Jagiellonia – Legia składy:

Jaga: Alomerovic; Lewicki, Nastic, Puerto, Tiru, Prikryl; Nene, Imaz, Pospisil; Gual, Cernych

Legia: Tobiasz; Jędrzejczyk, Nawrocki, Johansson, Wszołek, Mladenovic; Slisz, Augustyniak; Josue, Muci; Carlitos

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA