W jednej z najciekawszych walk gali KSW 52 , Damian Janikowski zmierzy się z Szymonem Kołeckim. Który z naszych utytułowanych olimpijczyków okaże się lepszy? Zapraszam na szybką analizę walki, a także Janikowski – Kołecki typy bukmacherskie i kursy na zakłady. Skorzystaj z wyjątkowej oferty STS na KSW 52 – tylko do 23:59 możesz odebrać łącznie aż 54 zł na obstawianie…bez konieczności wpłaty! Sprawdź poradnik!

statystyki piłkarskie Odbierz bonusy

Janikowski – Kołecki typy bukmacherskie

Takiego pojedynku w polskim MMA nie było nigdy. W klatce stanie naprzeciw siebie dwóch wielkich sportowców, medalistów olimpijskich, mistrzów w swoich dziedzinach. Zapaśnik i sztangista, zdaniem niektórych freak-fight w wersji premium. Jakie typy bukmacherskie powinny okazać się opłacalne? Kursy na walkę Janikowski – Kołecki są obecnie niezwykle wyrównane i nie faworyzują żadnego z zawodników. Jeszcze kilka dni temu znacznie większe szanse dawano Szymonowi Kołeckiemu, jednak w przeddzień gliwickiej gali różnica zatarła się niemal całkowicie. Czy 3. walka Kołeckiego w KSW udowodni, że były Prezes PZPC może jeszcze zdziałać we wszechstylowej walce wręcz coś naprawdę poważnego?

Testem jego umiejętności z pewnością nie mogła być wygrana walka z Mariuszem Pudzianowskim. „Pudzilla” liczy sobie już 42 lata, zbliża się do końca swojej kariery i ma kompletny brak motywacji do treningów na najwyższych obrotach. Wielkiego wyzwania nie stanowili również wcześniejsi rywale Kołeckiego, którzy w większości legitymowali się ujemnym bilansem. Pierwszy wymagający sprawdzian w MMA były sztangista oblał i to dość sromotnie, przegrywając z 23-letnim Michałem Bobrowskim. Proponowane typy bukmacherskie na walkę Janikowski – Kołecki zakładają, że lepszy okaże się były zapaśnik.

Janikowski ma o wiele więcej do zaoferowania, jest lepiej ułożony technicznie i szybkościowo, posiada większą wydolność. Za Kołeckim przemawia głównie siła fizyczna, jednak nie uważam, by miała ona odegrać w tej walce decydującą rolę. Walka z Michałem Materlą nauczyła Janikowskiego, że spokój i „nie podpalanie się” są w klatce niezwykle ważnymi elementami. Wnioski wyciągnąć musiał również ze swojej ostatniej porażki w walce ze znakomitym serbskim stójkowiczem Aleksandarem Iliciem.

Damian na KSW 50 w Londynie powrócił na zwycięską ścieżkę i wydaje się, że w starciu z jeszcze mniej doświadczonym na najwyższym poziomie Kołeckim powinien pokazać swoją wyższość. Janikowski ma dopiero 30 lat, świetną bazę pod MMA w postaci zapasów i jeszcze kilka lat kariery przed sobą. Typy bukmacherskie na Janikowski – Kołecki kieruję w stronę tego pierwszego. Kurs na wygraną brązowego medalisty igrzysk olimpijskich w Londynie wynosi 1,88.

statystyki piłkarskie Odbierz 54 zł w bonusach